רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

תגובות
קרן ליטני
אביעד זיסמן

פרטים

מחיר: 50 שקלים

ערב בסגנון TED עם שלוש הרצאות יתקיים ביום רביעי, ה-15 בנובמבר בשעה 19:30 בסינקופה בר, חיפה. את ההרצאות יעבירו: קרן ליטני, מייסדת סושלייז, הסלון החברתי, הגניטיקאית, ד"ר ליאת יקיר ויעל מן-שחר, מומחית בנושא הפסיכולוגיה של הטכנולוגיה ומגישת רדיו.   

» עכבר סופ"ש - ההמלצות שלנו לסוף השבוע
» מה עושים היום? - לוח אירועים

העולם סביבנו משתנה כל הזמן ונע בקצב מסחרר. פריצות דרך וקפיצות טכנולוגיות משמעותיות התרחשו בעשורים האחרונים בתחומי חקר המוח, הכלכלה, טכנולוגיות חדישות, גנטיקה, אבולוציה ועוד. העתיד נראה מרתק מאי פעם אך צופן בתוכו אפשרויות מעוררות תקווה אך גם מעוררות אימה.

קרן ליטני - 'עידן היוצרים', תרצה על כלכלה, טכנולוגיה ועתיד העבודה בעידן הדיגיטל 
קרן, יזמית ומייסדת של הסושלייז סלון החברתי, מפתחת שיטת 'החכות והדגים' לחדשנות ומנהיגות בעידן הדיגיטל והכלכלה החדשה, מאמינה שמה שאנחנו משיגים במרתון של החיים תלוי מאד בגרוב שיש לנו בפנים - הלהט וההתמדה שבחתירה לעבר מטרות ארוכות טווח: שגשוג כלכלי ונפשי. ההרצאה מבוססת על תובנות ומחקרים חדשניים מתחום הכלכלה והפסיכולוגיה החינוכית.  קרן תדבר על יזמות כמקצוע החשוב ביותר במאה ה 21 ותסביר את הקשר שבין יזמות חדשנות וגרוב. 

ד"ר ליאת יקיר - תרצה על "המדע והעתיד של האהבה והזוגיות"
ליאת, מומחית לגנטיקה מולקולרית, יזמית ביוטק וחוקרת רגשות, תיקח אותנו למסע בעקבות רגש האהבה במוח שלנו. נבין כיצד נוצרת האהבה הזוגית, למה היא כ"כ מסובכת? ומהו עתיד הזוגיות במאה ה-21 - עידן החופש והגירויים המהירים ?

יעל מן שחר - תרצה על "עתיד המוח בעולם שכולו הדיגיטלי"
יעל, מתמחה בתחום הפסיכולוגיה של הטכנולוגיה, חוקרת את השפעות הטכנולוגיה על המוח ואת מגבלות הקשב החדש, תשתף אותנו בתוצאות מחקרים חדשים ופורצי דרך מכל העולם בנושא מבנה המוח המשתנה