מצדיעים לכם, בני ובנות השירות הלאומי

במסגרת שבוע ההוקרה השנתי למתנדבי השירות הלאומי-אזרחי יערכו ירידי תעסוקה וימי עיון עבור אלה הפועלים למען החברה והמדינה בשלל מסגרות ההתנדבות

עכבר העיר, תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתנדבי השירות הלאומי
עכבר העיר, תוכן שיווקי


הרשות לשירות לאומי-אזרחי מצדיעה לבניה ולבנותיה באמצעות שבוע הצדעה והוקרה למתנדבים, שיתקיים בין ה-14-18 במאי 2017. השבוע המיוחד ייפתח בטקס הצטיינות ראשון מסוגו בבית הנשיא, ובין אירועיו הבולטים יתקיימו לראשונה בתל אביב יריד תעסוקה לבעלי מוגבלויות בהשתתפות 60 ארגונים שונים שיתקיים לראשונה, יום עיון לאוכלוסייה החרדית המשרתת, יום עיון למגזר המיעוטים ויום עיון לצעירים מרקע של סיכון. 

יריד "לעתיד שווה במיוחד" שנועד לקרב בין מתנדבי השירות לאומי-אזרחי מאוכלוסיות מיוחדות, יציג בפני המתנדבים ובני משפחתם את אפשרויות התעסוקה העומדות בפניהם בכלל תחומי החיים, ואליו נרתמו 60 ארגונים מרחבי הארץ לטובת המתנדבים. בנוסף, ייערך יום עיון ייחודי לאוכלוסייה החרדית המשרתת, יום עיון לאוכלוסיית המתנדבים מקרב בני המיעוטים וכן אירוע הכשרה לרכזי גופים מוכרים ולצוותי גופי מעטפת המלווים צעירים בעלי מוגבלויות וצעירים בסיכון. 

מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי, שר-שלום ג'רבי, יזם את שבוע ההצדעה ואת האירועים שיתקיימו במסגרתו מתוך אמונה ורצון עז להוקיר את הצעירים הבוחרים להתנדב ולהעצים את כוחה של המדינה ולהיטמע בחברה. "מדי שנה כ-17,000 צעירים וצעירות שאינם בהכרח מחויבים לשירות הלאומי, מצטרפים לשירותינו במסגרות השירות השונות ועושים זאת בהצטיינות יתרה. השבוע הזה נועד להוקיר את פועלכם ולאפשר לכם להנות מהשירותים שאנו מציעים לכם בחיים שאחרי השירות", הוא מסר. 

את השבוע יפתח כאמור, טקס חגיגי ומרגש שיתקיים לראשונה בבית הנשיא, ובו יקבלו 56 מתנדבים אותות הצטיינות על פועלם למען החברה והמדינה ועל תרומתם והתנדבותם המשמעותית. נשיא המדינה ראובן ריבלין, השר הממונה על השירות הלאומי-אזרחי, אורי אריאל, ומנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי, שר-שלום ג'רבי, יעברו בין המתנדבים, המגיעים מכלל פלחי החברה הישראלית, ויעניקו להם את תעודות ההוקרה: מתנדבים יהודים ושאינם יהודים; חילוניים, דתיים וחרדים; בני מגזר המיעוטים; צעירים מרקע של סיכון ומצוקה וצעירים עם צרכים מיוחדים.

מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי, שר-שלום ג'רבי: "אני מברך את המתנדבים והמשרתים בשירות הלאומי-אזרחי, שמקדישים עצמם ותורמים לחברה הישראלית. האירועים שיתקיימו בשבוע זה, בראשם אירוע המצטיינים במשכן הנשיא, מבטאים את ההערכה הרבה של המדינה לפועלם. מדינת ישראל חייבת תודה גדולה למתנדבים אלו, שבחרו לשרת ולתרום לקהילה ולחברה במסירות אין קץ, לאחר שקיבלו פטור מהצבא או שאינם נקראו לגיוס. אני מבקש להודות לנשיא המדינה ראובן ריבלין על הוקרתו את פועלם של המתנדבים המקדישים לילות כימים לתרומה לחברה הישראלית ולמדינה, לשר הממונה על הרשות, ח"כ אורי אריאל, על הסיוע והליווי הרב לאורך כל הדרך ולגופים המוכרים על שיתוף הפעולה וכאמור את מתנדבי השירות היקרים, שמקדשים את העשייה למען החברה הישראלית". 

שבוע ההצדעה למתנדבי השירות הלאומי-אזרחי - לוח אירועים

» טקס מצטיינים במשכן נשיא המדינה בירושלים
איפה: משכן נשיא המדינה
מתי: יום ראשון, ה-14 במאי

» כנס גופים מפעילים במגזר בני המיעוטים 
איפה: מלון רימונים, חוף התמרים ועכו
מתי: יום שני, ה-15 במאי, 10:00-13:30

» יריד תעסוקה ולימודים למתנדבים מאוכלוסיות מיוחדות
איפה: גני התערוכה, ביתן B11
מתי: יום שלישי, ה-16 במאי, 15:00-20:00

» יום עיון לרכזים ולגופים מפעילים מהמגזר החרדי 
איפה: בית הארחה בית וגן, ירושלים
מתי: יום רביעי, ה-17 במאי, 09:00-13:30

» אירוע הכשרה לרכזי גופים המלווים צעירים עם מוגבלויות וצעירים בסיכון.
איפה: המרכז הלאומי "שלווה", ירושלים
מתי: יום חמישי, ה-18 במאי, 09:00-15:00 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ