כרטיסים במתנה לפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון בובות בירושלים

מגוון הצגות, מופעי חוצות, סדנאות יצירה ועוד שלל פעילויות סביב עולם הבובות הקסום יחכו לכם בפסטיבל החוגג השנה 26 שנה להיווסדו. ענו על השאלה ואולי תזכו בכרטיסים על חשבוננו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הגשם של סבא אהרון
פסטיבל לכל המשפחה. מתוך ההצגה "הגשם של סבא אהרון"

הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון בובות בירושלים יתקיים זו השנה ה-26 בין התאריכים ה-10-6 באוגוסט, ויציע חמישה ימים של חגיגה תיאטרלית בהפקת תיאטרון הקרון. הפסטיבל, המהווה את הבמה המקצועית, האיכותית והגדולה ביותר בישראל בתחום תיאטרון הבובות לילדים ובדגש על תיאטרון בובות למבוגרים, מציע פעילות ענפה המתאימה לכל כיס. בפסטיבל יוצגו 27 הצגות לילדים ו-14 הצגות למבוגרים, 35 הצגות ישראליות, 6 הפקות מהעולם וסדנת אמן בינלאומי מאיטליה. הפסטיבל יתקיים בתיאטרון הקרון ובמוקדים נוספים בעיר, בהם מתחם תיאטרון החאןימקאבית שמואלמרכז ז'ראר בכר ובסטודיו הזירה הבינתחומית.

» הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון בובות בירושלים - לפרטים נוספים

הפסטיבל השנה הוא באווירה של יריד, טעימות מסגנונות שונים, מדיות מסורתיות וחדשות, ערב רב של שפות, מדינות ותרבויות שונות, והכל ברוח תאטרון הבובות. אחת ההצגות שיעלו בבכורה ירושלמית בפסטיבל היא "הגשם של סבא אהרון" בבימויה של מור פרנק בעיבוד לספרו של מאיר שלו, המספרת על חברות בין סבא אהרון לשני חבריו, דמיון ומה שביניהם. ההצגה זכתה בשלושה פרסים בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2017, בהם פרס ההצגה הטובה ביותר. 

ההצגה מתרחשת בזמן בצורת כשכולם מחכים לגשם. סבא אהרון מספר שכל העננים נתקעו במערה שבהר, וחייבים לחלץ אותם. סבא נחום וסבא יצחק בכלל לא מאמינים לסיפורים שלו, ולמרות זאת, בזכות חברותם ארוכת השנים, יוצאים השלושה להרפתקה בהר, יחד עם הפרה המהירה-עד-מאוד והארנבת קלת הרגליים. האם בכוחות משותפים יצליחו השלושה לשחרר את העננים הכלואים במערה ולהביא את הגשם? ההצגה תקח את הילדים למסע מצחיק אל הדמיון בתוך המון ארגזי קרטון ו-1,500 פרות וארנבות.

הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון בובות בירושלים יתקיים זו השנה ה-26 בין התאריכים ה-10-6 באוגוסט בתיאטרון הקרון וברחבי העיר.

רוצים לקבל כרטיסים להצגה? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בכניסה משפחתית (ארבעה כרטיסים). ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-3.8.17.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ