כרטיסים במתנה לסרט "בן-גוריון, אפילוג"

סרטו הדוקומנטרי של יריב מוזר חושף לראשונה ראיון שמעולם לא הוקרן עם ראש ממשלת ישראל הראשון, דוד בן-גוריון. ענו על החידה ואולי תזכו בזוג כרטיסים במתנה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
"בן-גוריון, אפילוג"
ריאיון נדיר. "בן-גוריון, אפילוג"צילום: דיוויד מרקס, באדי�

השנה היא 1968 ודוד בן-גוריון כבר בן 82, חמש שנים לפני מותו וחמש שנים לאחר שהתפטר במפתיע מראשות הממשלה. הוא חי בבדידות בביתו שבשדה בוקר, מתבונן מבחוץ על היישוב והמדינה, ועורך חשבון נפש אל מול המצלמות. שנים לאחר מכן, נמצא במעמקי הארכיון גלגלי פילם 35 מ"מ ובהם ריאיון מצולם ונדיר בן שש שעות עם בן-גוריון, ריאיון שלא הוקרן מעולם.

» "בן-גוריון, אפילוג" - לכל הפרטים ומועדי הקרנה

בסרטו החדש חושף יריב מוזר לראשונה קטעים מהריאיון המיוחד אותו ערך ד"ר קלינטון ביילי עם אחד מהאנשים החשובים בתולדותיה של מדינת ישראל.  במסגרת הריאיון משתף בן-גוריון תובנות מהמתרחש בסביבתו וחושף את דעתו על עתידה של האומה. על רקע התקופה הקריטית והמלאה בהחלטות הרות גורל, מציע בן-גוריון את חזונו בצורה מפתיעה שעדיין רלבנטית לימינו אנו.

"בן-גוריון, אפילוג" הופק בעבור ערוץ HOT8 ובשיתוף עם ארטה צרפת, NDR גרמניה, ו-Soci?t?_Radio-Canada. בנוסף, הסרט נתמך על ידי קרן רבינוביץ' לאמנויות, קרן מקור לקולנוע וטלוויזיה, קרן גשר לקולנוע רב תרבותי, קרן אביחי, המכון למורשת בן-גוריון, מועצת הפיס לתרבות ואמנות, מכון בן-גוריון לחקר ישראל והציונות, קרן קיימת לישראל וקרן OTHER ISRAEL.

צפו בטריילר של "בן-גוריון, אפילוג":


הסרט "בן-גוריון, אפילוג" מופץ על ידי סרטי יונייטד קינג ויוקרן בבתי הקולנוע החל מה-23 בפברואר 2017.

רוצים לקבל הזמנה זוגית לסרט? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בזוג כרטיסים. ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-6.3.17.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ