כרטיסים במתנה לסרט "לאבינג"

סרטו המרגש של ג'ף ניקולס עוסק בסיפורם של זוג מעורב בארצות הברית של שנות ה-60', הנלחמים בדעות הקדומות על מנת לממש את אהבתם. ענו על החידה ואולי תזכו בכרטיסים במתנה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לאבינג
עכבר העיר

"לאבינג" מביא את סיפורם האמיתי ומלא האומץ של ריצ'ארד ומילדרד לאבינג, זאת מעורב החי בוירג'יניה, ארצות הברית של שנות ה-60'. כשהשניים מחליטים להתחתן, הם מוצאים את עצמם במלחמה נגד הממסד ונגד הדעות הקדומות הרווחות בחברה. למרות הקשיים נלחם הזוג על זכותם לחיות כמשפחה ולממש את אהבתם.

» "לאבינג" - לכל הפרטים ומועדי ההקרנה 

סרטו של ג'ף ניקולס ("סערת רוחות", "הסיפור של מאד") הוא סיפור אנושי מעורר השראה, שהוקרן לראשונה במסגרת הבחירה הרשמית של פסטיבל קאן 2016 וזכה לשבחים רבים. הבימוי המדויק של ניקולס, לצד יכולות המשחק המרשימות של ג'ואל אדגרטון ורות' נגה, יוצרים יחדיו סיפור מרתק ומעורר השראה. 

הסיפור של בני הזוג לאבינג תועד בסרט דוקומנטרי בשם "The Loving Story" וזכה  בפרס האמי. הסרט עורר את תשומת ליבם של רבים, ובהם גם של שחקן הקולנוע קולין פירת', שמצא את עצמו נשאב לסיפור ומיד החל לחשוב על אפשרות לעבד אותו לסרט עלילתי. 

חברת ההפקות החדשה Raindog החליטה להפוך את הסיפור לפרויקט הקולנועי הראשון שלי. ומכאן קצרה הייתה הדרך לגייס את ג'ף ניקולס לכתוב ולביים את הסרט. בהתאם, הרגישות הקולנועית של ניקולס והייצוג האינטואיטיבי של גברים ונשים מאיזור דרום ארה"ב הפכו את "לאבינג" לסרט איכותי ועטור שבחים. 

צפו בטריילר של "לאבינג":

הסרט "לאבינג" מופץ על-ידי קולנוע לב ויוקרן בבתי הקולנוע החל מיום חמישי, ה-9 במרץ 2017.

רוצים לקבל הזמנה זוגית לסרט? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בזוג כרטיסים. ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-20.3.17.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ