כרטיסים במתנה לסרט "הסוכן"

דרמת המתח החדשה של הבמאי אסגאר פרהאדי עוסקת בשברו של התא המשפחתי. ענו על חידה פשוטה ואולי נפנק אתכם בכרטיסים לסרט שזכה בפרס הסרט הזר הטוב ביותר בטקס האוסקר האחרון

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתוך הסרט "הסוכן"
עכבר העיר

בעקבות עבודות תשתית מסוכנות, מתבקש הזוג הצעיר עמאד וראנה לעזוב את דירתם בין לילה, זאת בתזמון מושלם עם עליית ההצגה החדשה שלהם - "מותו של סוכן". בעזרתו של חבר שדירה בבעלותו במרכז טהראן בדיוק התפנתה, מוצאים עמאד וראנה מקום חדש להתגורר בו. השניים מגלים במהרה כי בדירה עדיין נמצאים חפציה של הדיירת הקודמת, ולאחר מספר ימים מתרחשת בדירה תקרית מסתורית שמצליחה לגעת במקומות הרגישים ביותר של הבושה והאשמה, תקרית שתשנה את חייהם של הזוג הצעיר בדרמטיות.

» "הסוכן" - לכל הפרטים ומועדי ההקרנה 

סרטו של הבמאי והתסריטאי אסגאר פרהאדי זכתה לשבחים רבים, כשהשיא היה זכייתו בפרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר, זאת לאחר שהבמאי הפרסיכבר זכה בעבר באוסקר עבור סרטו "פרידה". כמו כן, "הסוכן" זכה בפרס התסריט הטוב ביותר ובפרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל קאן, זאת לצד מועמדות לפרס הסרט הזר הטוב ביותר בגלובוס הזהב.

"הסוכן" מביא בפני הקהל דרמת מתח מעוררת ההשראה, שעוסקת בשברו ובפירוקו של התא המשפחתי.  בסרט מככבים שחקנים פרסיים מין השורה הראשונה, ובהם שהאב חוסייני, טרנה אלידוסי ובאבק כארימי.

צפו בטריילר של "הסוכן":

הסרט "הסוכן" מופץ על-ידי קולנוע לב ויוקרן בבתי הקולנוע החל מיום חמישי, ה-16 במרץ 2017.

רוצים לקבל הזמנה זוגית לסרט? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בזוג כרטיסים. ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-27.3.17.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ