כרטיסים במתנה לסרט "זה רק סוף העולם"

סרטו החדש של קסבייה דולאן מציג בפני הצופים תמונת מראה מרתקת על מהותו של התא המשפחתי. ענו על החידה ואולי נפנק אתכם בזוג כרטיסים על חשבוננו

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זה רק סוף העולם
עכבר העיר

לואי, סופר צעיר ומבטיח שעזב את משפחתו לפני 12 שנים, חוזר לראשונה לבית ילדותו. עבור משפחתו זאת עוד ארוחת ערב רגילה, אבל ללואי יש חדשות – הוא עומד למות. האם בכלל מישהו ממשפחתו מעוניין לדעת זאת או מגלה סימפטיה? אחותו הקטנה כבר אינה זוכרת אותו, אחיו ואשתו עוד זוכרים לו שהוא לא הגיע לחתונתם ואימו רק מנסה להציג את האשליה "שהכל כשורה" במשפחה המתפרקת.

» "זה רק סוף העולם" - כל הפרטים ומועדי הקרנה

"זה רק סוף העולם" הוא סרט דרמה קנדי בבימויו של קסבייה דולאן ומככבים בו שניים מגדולי הקולנוע הצפרתי - מריון קוטיאר ווינסנט קאסל. הסרט זכה פרס בחבר השופטים בפסטיבל קאן. הסרט המהפנט מציג לקהל מסמך אנושי מעניין ומציב בפניהם תמונת מראה לחיי המשפחה. כל זאת באצמעות דיאלוגים פוקחי עיניים ושנונים.

זאת הפעם השניה בה זוכה דולאן בפרס חבר השופטים בפסטיבל הסרטים קאן. בנוסף לכך הצליחה הדרמה "זה רק סוף העולם" לקטוף את פרס סזאר היוקרתי עבור לבימוי ולשחקן (גספר אוליאל). 

סיפור אנושי מרתק. "זה רק סוף העולם" - טריילר:

הסרט "זה רק סוף העולם" מופץ על-ידי קולנוע לב ויוקרן בבתי הקולנוע החל מיום חמישי, ה-20 באפריל 2017.

רוצים לקבל הזמנה זוגית לסרט? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בזוג כרטיסים. ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-03.05.2017

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ