כרטיסים במתנה למופעים "ממותות" ו"וירוס של אוהד נהרין"

שני מופעים של גאון המחול אוהד נהרין בביצוע אנסמבל בת-שבע – הלהקה הצעירה יתקיימו במרכז סוזן דלל שבתל אביב. ענו על החידה ואולי נפנק אתכם בזוג כרטיסים על חשבוננו

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום מהמופע "ממותות"
עכבר העיר

אוהד נהרין נחשב לאחד מיוצרי המחול המוערכים והמצליחים בעולם. בחודש הקרוב יוצגו במרכז סוזן דלל שני מופעים בביצוע אנסמבל בת-שבע - הלהקה הצעירה. המופע "ממותות" יתקיים בימים שישי-ראשון, ה-23-25 ביוני, והמופע "וירוס של אוהד נהרין" שיערך בימים חמישי-שבת, ה-29 ביוני ועד ה-1 ביולי.

» "ממותות" - כל הפרטים
» "וירוס של אוהד נהרין" - כל הפרטים

"ממותות" היא יצירה שנוצרה במסגרת קבועה מראש, ללא טקסט וללא אביזרים. במסגרת המופע יופיעו תשעת רקדני אנסמבל באר שבע בסטודיו שהוצב כאולם אירועים בו הקהל תוחם את ארבע הצלעות של זירת הריקוד. במצב שכזה גם הקהל זוכה למשמעות במופע והופך בעצמו למרכיב חיוני ביצירה. המופע כולל עירום גברי מלא. 

"וירוס של אוהד נהרין" נשענת על המחזה של הסופר האוסטרי פטר הנדקה "העלבת הקהל". המחזה שולל את כל מה שקונבנציונאלי בתיאטרון, זאת בשל החסרונו של שדה מעניין להתנהל בו בתנועה. היצירה המיוחדת זיכתה את אוהד נהרין בפרס הבסי ליצירת המחול המפעימה לשנת 2002. 

זוכת פרס הבסי. הצצה למופע "וירוס של אוהד נהרין":

המופעי "ממותות" יתקיים בימים שישי-ראשון, ה-23-25 ביוני, והמופע "וירוס של אוהד נהרין" ייערך בימים חמישי-שבת, ה-29 ביוני ועד ה-1 ביולי במרכז סוזן דלל.

רוצים לקבל הזמנה זוגית לאחד המופעים? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בזוג כרטיסים. ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-22.6.2017.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ