כרטיסים במתנה להקרנה חגיגית לסרט "להציל את נטע"

הדרמה המדוברת וזוכת הפרסים של ניר ברגמן וערן בר-גיל עולה לאקרנים, ואתם יכולים לצפות בה לפני כולם. ענו על השאלה ואולי תזכו בכרטיסים להקרנת טרום בכורה חגיגית לגולשי עכבר העיר

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
להציל את נטע
עכבר העיר

רגע לפני שהוא יוצא לאקרנים, עכבר העיר מזמין אתכם להקרנת טרום בכורה חגיגית של הסרט "להציל את נטע". ההקרנה בשפה העברית תיערך ביום שני, ה-26 ביוני, בקולנוע סינמה סיטי בגלילות.

» להציל את נטע - לכל הפרטים ומועדי הקרנה

"להציל את נטע", הוא סרטם החדש של ניר ברגמן וערן בר-גיל בהשראת הספר "ברזל" מאת ערן בר-גיל. הסרט זכה בפרס "חביב הקהל", בפסטיבל הקולנוע ירושלים 2016. בעלילת הסרט נשזרים יחדיו ארבעה סיפורים על נשים על מנת לספר על שנה בחייו של גבר. גיבורות הסרט הן נשים בגילאים ובצמתים שונים בחיים, כשהמחבר ביניהן הוא מפגש מקרי בינן לבין גבר העונה לשם נטע. חוטים עדינים שנמשכים מארבעת הסיפורים, המקבילים לארבע עונות השנה, רוקמים אט אט את סיפורו של נטע, שנבנה בזהירות לגיבור נוסף בסרט, כזה שכל אחת מהגיבורות מצליחה, בדרכה, להציל.

דליה (רותם אבוהב), סגן אלוף בצבא, אם חד הורית, בוחרת להקל ראש בכאב הבטן אתו מתעוררת בתה ומבינה את טעותה כשכבר מאוחר מדי; רותי (נעמה ארלקי), צ'לנית חוזרת בשאלה, חיה עם בת זוגה, עוברת טיפולי הפרייה ולא נקלטת; מירי (עירית קפלן) יוצאת לפיקניק אותו כופה בעלה על המשפחה כדי לספר לילדים שהוא עוזב את הבית; ואילו שרון (נטע ריסקין), חוזרת לארץ בעקבות מות אמה כדי להכניס את אחותה המוגבלת למוסד.

הדמויות הן מראות זו של זו, הסיפורים משחקים ביניהם, ושאלות העולות בסיפור אחד נענות לעתים בסיפור אחר. יחד יוצרים הסיפורים תמונה רחבה שמעלה שאלות על הורות ובדידות בעידן המודרני, ומצליחים לשרטט, אולי בפעם הראשונה, את מה שלא מדובר אבל ודאי מוכר לכל מי שיש לו ילדים: הבדידות שבתוך ההורות, זו שלא מניחה לך להירדם בלילה אבל גם לא מאפשרת לך שלא להקיץ מוקדם. גם אם ההורות היא משותפת, בפרט אם היא לא.

בסרט מככבים: בני אבני, רותם אבוהב, נעמה ארלקי, עירית קפלן, נטע ריסקין, קובי מאור, נוריה דינה לוזינסקי, קים גורדון, בתאל משיאן, אמה אלפי, יובל ויין, נועם פרנק, ובתפקיד אורח: אלי גורנשטיין.

צפו בטריילר לסרט "להציל את נטע":

התסריט נכתב על ידי ניר ברגמן וערן בר-גיל בהשראת הספר "ברזל" שכתב בר-גיל, בהוצאת כתר. זהו שיתוף פעולה ראשון בין ברגמן, במאי ותסריטאי קולנוע וטלוויזיה שביים את "כנפיים שבורות", "הדקדוק הפנימי", "יונה" ועוד, ובר-גיל, סופר ומשורר זוכה פרס ברנשטיין, פרסי אקו"ם לשירה ולרומן ופרס ראש הממשלה לשנת 2014.

הסרט "להציל את נטע" מופץ בבתי הקולנוע על ידי סרטי יונייטד קינג - משה ולאון אדרי החל מתאריך ה- 29 ביוני 2017.

ההקרנה החגיגית לגולשי עכבר העיר בשפה העברית תיערך ביום שני, ה-26 ביוני בסינמה סיטי בגלילות.

רוצים לקבל הזמנה זוגית להקרנה המיוחדת? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בזוג כרטיסים. ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-25.6.2017.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ