עכבר העיר

מעל 100 שנים שסיפורו של פיטר פן, הילד הנצחי, מככב בראש כל רשימת סרט, מחזה או ספר אהובים. מי מאתנו לא חלם להישאר ילד לנצח כמו פיטר פן, לעוף עם הפיות כמו טינקרבל, להשתולל בלי גבול כמו הילדים האבודים, לנצח שודד ים אכזרי כמו קפטן הוק או לראות בתולות ים אמתיות?

»"ארץ לעולם לא" - לכל הפרטים 

בקיץ הקרוב יהפוך סיפורו המפורסם של פיטר פן לחוויה אמיתית, והאגדה תגיע לגן הטרופי בפארק הירקון, גני יהושע בתל אביב עד ה-31 באוגוסט. מסביב לצמחיה טרופית שופעת, אגמים ופלגי מים יפגשו הילדים בכל הדמויות האהובות פנים אל פנים ויוזמנו להיכנס לתוך הסיפור ולהפוך לחלק מחווית "ארץ לעולם לא". 

בכניסה ל"ארץ לעולם לא" יקבלו המבקרים מפה של הארץ ובה כל המקומות המופלאים בהם ניתן יהיה לבקר:

» כפר האינדיאנים של טייגר לילי - שם ילמדו ריקודי שבט, לירות בחץ וקשת ויגלו פרטים חשובים מחיי האינדיאנים.
» מפרץ בתולות הים - שם יפגשו בתולת ים אמתית, חברת-אמת של פיטר פן ויאזינו לשירתן המיוחדת.
» סלע הגולגולת - שם יכנסו למסלול אימוני שודדי הים הגדוש במשימות פרועות.
» כיתת הפיות של טינקרבל - שם כל ילד/ה יקבל בהשאלה זוג כנפיים, זר ושרביט וישתתף בשיעור על חיות הקסם והבעת משאלות וילמד כיצד מתחמקים משודדי הים.
» מחנה הילדים האבודים - שם אסורה הכניסה למבוגרים - עולם הרפתקאות רק לילדים.
» וגולת הכותרת הבלתי נשכחת: ספינת פיראטים אמתית, הג'ולי-רוג'ר של קפטן הוק, שתעגון במפרץ הקניבלים. שם יתקיים שש פעמים ביום מופע סצנות מהסיפור על הספינה בהשתתפות: פיטר פן, קפטן הוק, טייגר ליילי, ודמויות נוספות. בנוסף יוצב במקום מתחם ג'ימבורי ענק לילדים.

"ארץ לעולם לא" מיועדת לילדים בגילאי: 3-10, ותתקיים עד ל-31 באוגוסט בפארק הירקון, גני יהושע בתל אביב.

רוצים לזכות בכניסה משפחתית ל"ארץ לעולם לא"? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בכניסה משפחתית (ארבעה כרטיסים). ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-23.7.2017.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ