עכבר העיר

הקיץ הקרוב הולך ומתחמם וממש בקרוב תוכלו להכיר מקרוב את הכוכבים הכחולים של סדרת הטלוויזיה האהובה, "הדרדסים". תוכנית הטלוויזיה המיתולוגית, הופכת לחוויה מוחשית עם שלל אטרקציות מעולמם האהוב של הדרדסים ועם המחזמר המקורי שיגיע הישר מעבר לים. בין התאריכים ה-19 ביולי ועד ה- 31 באוגוסט תתקיים תערוכת "הדרדסים" בביתן 2, בגני התערוכה תל אביב. בתערוכה תוכלו להכיר מקרוב את כוכבי הסדרה: למדוד את הגובה שלהם, לבקר אותם בכפר, לשיר איתם במחזה ועוד אטרקציות נוספות.

» תערוכת הדרדסים - כל הפרטים

התערוכה תשתרע על פני 2,000 מטר מרובע, תציג את עולמם הקסום של הדרדסים, 
בחמישה מתחמים שונים: פארק הדרדסים, הבית הענק, מיניאטורת כפר הדרדסים: כפר הדרדסים כולו בגודל טבעי: בתי הפטריות, העצים, חוות הפרחים, הבארות, הגשרים, הצמחייה וכמובן הדרדסים עצמם, בעוד יום עבודה שגרתי בכפר. 

במתחם יוצבו משקפות מיוחדות לתצפית מושלמת על הכפר. בנוסף יוקם מוזיאון הדרדסים הבינלאומי ויעלה על הבמות מחזמר הדרדסים המקורי מחו"ל, מתורגם לעברית עם שחקנים בתחפושות, בליווי תפאורה ומוזיקה מקפיצה. עוד יוצגו בתערוכה עמדות צילום תלת ממד מיוחדות ואטרקציות נוספות שמתאימות לכל המשפחה.

"תערוכת הדרדסים" תתקיים בין התאריכים ה-19 ביולי ל-31 באוגוסט, בגני התערוכה בתל אביב.

רוצים לזכות בכניסה משפחתית? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בכניסה משפחתית (ארבעה כרטיסים). ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-19.7.2017.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ