כרטיסים במתנה לסרט "המפסטד שלי"

קומדיה רומנטית שמגלה מחדש את אש האהבה בכיכובם של דיאן קיטון וברנדן גליסון מגיעה לבתי הקולנוע בישראל. רוצים כרטיסים על חשבוננו?

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
המפסטד שלי
"לאהבה אין גיל. מתוך הסרט "המפסטד שליצילום: Scope Pictures

אזור המפסטד שבלונדון, מפורסם בשל החורשה הירוקה והיפה שלו, ריאה ירוקה ושלווה בתוך הכרך הגדול. עלילת הסרט "המפסטד שלי" מתחילה בקצה החורש, בבית דירות, בו גרה אמילי וולטרס, אלמנה אמריקאית שמנסה להתמקד בדברים שעליה לדאוג להם, מאז מות בעלה. היא צריכה לטפל בדירתה הזקוקה לשיפוץ, בענייני הכספים שלה ואפילו למצוא זמן להתייחס לבנה פיליפ. למרות העידוד שאמילי מקבלת מפיונה, חברתה הטובה, היא לא מוכנה להודות שחייה בעצם מתאדים.

» "המפסטד שלי" - כל הפרטים ומועדי הקרנה

יום אחד, כשהיא משקיפה מחלון ביתה לעבר החורשה, היא רואה בין העצים צריף עץ שנראה כי הוא מאוכלס על ידי חסר בית. אמילי מתעניינת בדייר הצריף, ואחרי שהיא רואה שהוא מתעמת עם חבורת פרחחים היא מחליטה ללכת בעצמה ולראות במי ובמה המדובר. היא מגלה את דונלד הורנר, שחי לו במשך 17 שנה בשקט בתוך החורשה. אלא שעל ה"רכוש" שלו מאיימים כרישי נדל"ן שרוצים להרוס את הצריף לטובת פרויקט מגורים יוקרתי.

אמילי, מחליטה לעזור להורנר במאבקו ויוצאת אפילו נגד חברתה הטובה המובילה את המאבק השכונתי לסילוקו. אמילי מגלה שעל אף חזותו המחוספסת, דונלד הוא איש נעים הליכות ומיוחד במינו, ועל אף הפצרותיו של בנה היא נחושה בדעתה להגן על שלוותו ושלומו של האיש השקט והמיוחד הזה, שאולי יהיה זה שיסחוף אותה בקסמו.

בהשראת אירועים אמיתיים, "המפסטד שלי" מביא סיפור שובה לב ומרענן על מציאת אהבה במקומות הכי לא מצופים והוכחה שהגיל אינו מכשול להזדמנות שניה. ג'ואל הופקינס ביים את הסרט, ומככבים בו זוכת האוסקר, דיאן קיטון, ברנדן נורטון, ג'יימס נורטון וסיימון קאלו.

הגיל אינו מהווה מכשול לאהבה. "המפסטד שלי" - טריילר:

הסרט "המפסטד שלי" מופץ על ידי פורום פילם, ויוקרן בבתי הקולנוע החל מיום חמישי, ה-7 ביולי 2017.

רוצים לקבל הזמנה זוגית לסרט? ענו על השאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בזוג כרטיסים. ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-10.7.2017.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ