האם הפרצוף החדש של רנה זלווגר מצדיק את השיימינג?

כולנו ראינו סלבריטאים שעברו ניתוחים פלסטיים מחרידים. אבל במקרה של רנה זלווגר המראה החדש שלה הצית מערכת שלמה של ויכוחים עזים. מה גרם לכך?

אלכס קוז'ינסקי
ניו יורק טיימס
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
אלכס קוז'ינסקי
ניו יורק טיימס

בשבוע שעבר, ברגע מוזר של סינכרוניזציה בין הטלוויזיה לתרבות הפופ, היתה בקומדיה החדשה של ערוץ אי־בי־סי, "סלפי", סצינה ובה שתי חברות לעבודה, אלייזה ושרמוניק, מדברות על כוכבת הקולנוע רנה זלווגר.

היא נראית נהדר, אומרת אלייזה. כן, מסכימה שרמוניק, אבל היא "ממש לא דומה לרנה זלווגר".

הפרק, שעל פי לוחות הזמנים האופייניים לטלוויזיה צולם ככל הנראה כמה שבועות קודם לכן, שודר למחרת היום שבו הציפו צילומים של זלווגר במראה שונה באופן קיצוני את ערוצי התקשורת. במסיבה השנתית של נשות הוליווד של מגזין "Elle", בשבוע שעבר, מצחה של זלווגר נראה חלק כמדרון סקי בתולי, ועיניה היו כחולות וצלולות כתמיד, אבל הן נראו, בכמה מהצילומים, רחבות ועגולות כמטבעות. בתוך 24 שעות, כך נדמה, פירסם כל ערוץ תקשורת אפשרי כתבה או ציוץ או רשומה בבלוג ובה גינה את הפנים החדשות של השחקנית זוכת האוסקר. חלף עוד יום, וכל ערוץ תקשורת אפשרי פירסם בהבלטה צ'ט או פוסט או דוח חדשות המגן על זלווגר ועל המראה החדש של פניה. בסוף השבוע כבר התביישנו שאנחנו עדיין חושבים מחשבות פרטיות על זלווגר – אבל המשכנו לחשוב אותן.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ