ההתעוררות מחלום המולטי־ברנד של קרן בנקר

אחרי 13 שנות פעילות מוצלחת, נסגר במפתיע לפני שבעה חודשים בוטיק בנקר. קרן בנקר, מבעלי החנות, מסבירה איך התהליכים שעברו על רחוב דיזנגוף השפיעו על המכירות, ועל התחרות בעולם מכירות הרשת

שירה פור
שירה פור
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
שירה פור
שירה פור

לפני שבעה חודשים נסגרו במפתיע שערי בוטיק בנקר ברחוב דיזנגוף בתל אביב, אחרי 13 שנות פעילות מוצלחות, לפחות למראית עין. את הסטנדים העמוסים בגדי מעצבים מקומיים החליף מהר מאוד מקדש הוולנס וקערות הגרנולה הפוטוגניות "אורבן שאמאן", מוקד טרנדי מסוג אחר שחורך בימים אלה את פיד האינסטגרם.

"רוב הלקוחות קיבלו את זה בהפתעה גמורה, אבל נפשית סגרנו את המקום כבר לפני שנה ושבעה חודשים. לא סיפרנו לאף אחד כמעט עד הרגע האחרון כי לא רצינו שאנשים ירגישו שהנה, המקום עומד להיסגר עוד שנייה", אומרת קרן בנקר, מבעלי החנות (לצד בעלה, תומר). "מעצבים שעבדנו איתם קרוב ידעו חודשיים־שלושה מראש, מעצבים שלא היינו קרובים אליהם באופן אישי קיבלו הודעה חודש לפני. לא עשינו מזה סיפור. אנחנו לא אנשים שיודעים להיפרד כמו שצריך. כתבנו הודעה קצרה בפייסבוק, שאנחנו לא כאלה שיודעים לעשות חגיגות סיום. לא יכולתי לשאת את אלף הפרידות האלה, שכל אחת שתיכנס תגיד 'אוי, איזה חבל', ועוד אחת ועוד אחת, שאצטרך להסביר לכל מי שתיכנס את אותו הדבר. גם ככה הרגשתי שאני מדקלמת איזה דקלום - 'זה פחות עבד לנו, אנחנו שמחים, הכל טוב'".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ