הילה אוחיון

נטע ליבנה אוהבת להתלבש בשכבות. בכל עונה, קיץ כחורף, היא לובשת תמיד בגד אטום ומעליו אחד נוסף, שקוף יותר. את הרעיון הזה היא הביאה אתה אל קולקציית התכשיטים העכשווית שלה הנקראת, כמתבקש, "שקיפויות". ליבנה משתמשת בחומרים כמו עורות ופליז מצופה בזהב או בכסף. באלה היא משבצת אבני קריסטל שקופות בטקסטורות שונות - ומשחקת ברבדים של אטום ושקוף, בצבעיהם השונים של חומרים.

בקולקציה כ-30 פריטים, רובם מופיעים בווריאציות שונות של שילובי צבעים וחומרים. פאלטת הצבעים נעה בין גוני הקיץ: פסטלים רכים עם הבלחות ניאון, שחור וטורקיז. לדבריה, הטורקיז מלווה את הקולקציות שלה לאורך השנים, וגם השנה בחרה לצלם על גלויה את הקונצפט של הקולקציה על רקע ים המלח.

צבע המים ליד החוף, שקיפותם הטבעית, אטימות המלח, כל אלו מספרים את סיפור הקולקציה כפי שהם מספרים את סיפורה של המעצבת: לליבנה, שזה שמונה שנים מעצבת תכשיטים ומייצרת אותם בעזרת צוות קטן בסטודיו הביתי שלה ברמת השרון, אין יומרה להמציא משהו חדש. היא לא מבקשת לחולל מהפכה בתחומה, לומר אמירה בלתי מתפשרת, אלא פשוט לממש את מה שתכשיטים אמורים להיות ביסודם: קישוט צבעוני הנוסף לבגד, משלים אותו או אף עושה את ההופעה. לא יותר.

בקולקציה עגילים, צמידים, שרשראות וטבעות. הפריטים אינם עדינים, ונוכחותם חזקה, הן מבחינת הצבעים והן מבחינת הממדים. טבעות החותם גדולות ומשובצות אבנים צבעוניות בולטות, העגילים ארוכים ומורכבים מפיסות עור צבעוניות, הצמידים - משובצים אבנים ומתכות ומורכבים משורות של עור - נכרכים על אמת היד, והשרשראות הן ברובן שרשראות "סטייטמנט", מהסוג שאין צורך להוסיף אף לא אביזר נוסף אחד אם בוחרים לענוד אחת מהן.

מחירים: 100-600 שקל. לפרטים וקנייה: האתר netalivne.com או styleriver.co.il

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ