ונסה פאראדי נבחרה להוביל את הקמפיין ל-H&M Conscious

הבחירה בפאראדי בת ה-40 מתוזמנת היטב מבחינה שיווקית - בימים אלה היא חוזרת לאור הזרקורים בעקבות פרידתה מהשחקן ג’וני דפ

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הילה אוחיון

הזמרת והשחקנית הצרפתייה ונסה פאראדי נבחרה להוביל את הקמפיין של הקולקציה החדשה של H&M, ששמה “The Conscious Collection”. הקולקציה החדשה, כפי שמעיד שמה, אינה ככל האחרות. היא עשויה מחומרים הפוגעים פחות בסביבה ומבטאת כך את האג’נדה שאימצה הרשת השוודית: H&M התחייבה להוסיף לקולקציות הקבועות שלה גם קולקציות ידידותיות יותר לסביבה, ולהוכיח כך כי עיצוב וייצור אופנה אינם כרוכים בהכרח בזיהום ובהרס.

הבחירה בפאראדי בת ה-40 מתוזמנת היטב מבחינה שיווקית, שכן בימים אלה היא חוזרת לאור הזרקורים בעקבות פרידתה מהשחקן ג’וני דפ וסיום הזוגיות רבת השנים של השניים. פאראדי, רזה מתמיד, צולמה באווירת גן ירוק ופורח, לבושה בבגדים שצבעיהם לקוחים מהטבע - דוגמת כחול וירוק - רובם בדוגמת הדפסים פרחוניים וטרופיים, וכולם עשויים מכותנה אורגנית, פוליאסטר ממוחזר וחומרים טבעיים וממוחזרים נוספים.

המהלך הזה של H&M התקבל ביחס מעורב: מצד אחד תמיכה, מהצד האחר - אי נוחות רבה לנוכח הסתירה המובנית בין הרצון להפחית זיהום ובין הוספת קו לייצור ההמוני, שיוצר ממילא פסולת בהיקף עצום. פאראדי בתורה אמרה, כמתבקש, כי היא שמחה להשתתף בקמפיין מסוג זה שכן הדאגה לסביבה חשובה לה והיא עצמה מעדיפה ללבוש בגדים המתחשבים בה.

פאראדי בצילומים. ניסיון לשכנע שייצור אופנה אינו כרוך בהכרח בנזק סביבתיצילום: ללא קרדיט

הקולקציה תצא לחנויות במארס הקרוב, לצד קולקציות לילדים וגברים שנוצרו על פי אותו הקונספט. במקביל תחל הרשת לאסוף מלקוחותיה בגדים שאין בהם שימוש - במגבלה של שני שקי בגדים ליום לכל היותר - בתמורה לשובר מתנה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ