אנה וינטור מונתה למנהלת האמנותית של תאגיד המגזינים קונדה נסט

התפקיד נתפר במיוחד עבורה. עורך ה"ניו יורקר", המופיע במסגרת התאגיד: "אני לא מצפה שהיא תבחר את הקריקטורות שלנו"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אנה וינטור, עורכת מגזין "ווג" האמריקאי, מונתה אתמול למנהלת האמנותית של תאגיד המגזינים קונדה נסט - תפקיד שהומצא במיוחד בשבילה. וינטור, בת 63, תישא באחריות לניהול האמנותי והקריאיטיבי של התאגיד כולו, בארצות הברית ומחוץ לה. כשנשאלה וינטור על ידי העיתון “ניו יורק טיימס” על אופי תפקידה החדש, השיבה: “מדובר בחברת ייעוץ המבוססת על אדם אחד”ֿ.

דייוויד רמניק, עורך ה”ניו יורקר”, הרואה אור על ידי התאגיד, אמר בתגובה למינוי: “איני מצפה שווינטור תבחר את הקריקטורות של המגזין שלנו או תנהל את הסיקור המלחמתי שלו”.

הכוונה היא לתפקיד רחב יותר וחוצה פלטפורמות: בקונדה נסט הכריזו אתמול על ערוצי התקשורת החדשים שלהם, בהם ערוצים ברשת יוטיוב למגזינים “Glamour” ו”GQ”, שהם ערוצים ממותגים של המגזינים. וינטור אמרה עוד בתגובתה ל”ניו יורק טיימס”, כי היא מוצאת את עצמה מייעצת בכל מיני תחומים על בסיס יום־יומי בכל מקום שהיא מגיעה אליו.

וינטור. "חברת ייעוץ המבוססת על אדם אחד"צילום: REUTERS

בפרשנויות על המינוי שלה בתקשורת הבינלאומית נאמר כי ג’ונתן ניוהאוס, יו”ר קונדה נסט, חשש שווינטור תעזוב את התאגיד לגמרי ולכן המציא בשבילה את התפקיד החדש, אחרי שמועות ממושכות על הצטרפותה של וינטור לייעוץ לפעילים במטהו של נשיא ארצות הברית, ברק אובמה. וינטור הגיבה לטענות אלה באומרה כי פגישותיה עם אובמה תמיד היו נעימות מאוד, אך מעולם לא דובר על התחייבות ארוכת טווח.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ