המעצב היידר אקרמן יציג לראשונה בשבוע האופנה לגברים בפאריס

בעקבות הידיעה על כך התעורר גל שמועות, ולפיו השחקנית טילדה סווינטון, הידועה בחיבתה לעיצוביו של אקרמן, תהיה הפרזנטורית הנבחרת

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

מעצב האופנה הבלגי היידר אקרמן יצטרף לראשונה לשבוע האופנה לגברים בפאריס, שיוצגו בו הקולקציות לאביב־קיץ 2014. אקרמן הציג לראשונה את קו הגברים שלו ב-2010, ביריד “פיטי אואומו” בפירנצה, ובעקבות זאת נמכרו עיצוביו לבתי כלבו גדולים ובהם ברגדורף גודמן ובארני’ז, השולחים את קנייניהם ליריד.

המעצב ידוע בסגנונו הדרמטי אך המעודן, בגזרות החזקות וביכולתו הייחודית להקנות לבדים נפילה ונפח מדויקים המשרתים באופן המיטבי את המראה המבוקש. השחקנית טילדה סווינטון ידועה בחיבתה לעיצוביו של אקרמן - הן מקו הגברים והן מקו הנשים - ובוחרת ללבוש אותם באירועי שטיח אדום רבים, בחירה שתרמה רבות לפרסום המותג הנושא את שמו. פרסום זה גבר מאוד בשנים האחרונות ואתו ההצלחה הכלכלית, ולאחרונה נודע כי הודות לגידול הניכר בהיקף עסקיו עזב המותג של אקרמן את החברה־האם שלו, המחזיקה גם בבעלות על המותג של המעצבת אן דמולמייסטר, ויצא לעצמאות.

על קולקציית הגברים החדשה שלו אמר אקרמן ל-WWD כי הוא מכנה אותה “מלתחתו של גבר”, שם המרמז על שילוב בין פריטי חובה קלאסיים לנגיעות הייחודיות למעצב. התצוגה של הקולקציה תתקיים ב-26 ביוני, ובעקבות הפרסומים עליה התעורר בטוויטר גל שמועות ותגובות, ולפיו תהיה טילדה סווינטון הפרזנטורית הנבחרת.

טילדה סווינטון בשמלה של אקרמן, בטקס גלובוס הזהב אשתקדצילום: אי-פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ