בקרוב ספר חדש המאגד אמירות, הברקות ושליפות של המעצב קרל לגרפלד

הספר, שכותרתו "העולם על פי קארל", ייצא לאור באנגלית ובצרפתית ויכלול ציטוטים מתחילת הקריירה של המעצב חד הלשון ועד היום

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הילה אוחיון

ספר חדש שייצא בסתיו הקרוב יאגד את אמירותיו והברקותיו המילוליות של מעצב האופנה קרל לגרפלד. לגרפלד, הידוע בלשונו החדה, מרבה להתייחס בפומבי לתעשיית האופנה, לנשים, ואף לחייו הפרטיים וזוכה לאזכורים אינספור במדורי האופנה. בספר, שכותרתו “העולם על פי קרל”, יאוגדו מיטב הציטוטים בנושאים אלה ואחרים, מתחילת הקריירה של המעצב ועד היום. הם ילוו ב-80 מאיוריו ההומוריסטיים של המאייר צ’ארלס אמלין.

כמה ציטוטים יופיעו בספר לבטח. בין אלה: “יש לך מזל רב שילדייך יפים מאוד. זה היה יכול להיות קשה מאוד בעבורך אילו בתך, למשל, היתה מכוערת” (לקרין רויטפלד, עורכת “ווג” צרפת בעבר, בראיון אתה); “אייפוד זה דבר גאוני. יש לי 300 אייפודים”; “מכנסי טריינינג הם סימן לכישלון. אם איבדת שליטה על חייך, הלכת ורכשת לעצמך מכנסי טריינינג”. וגם: “הפוני שלה הוא טעות גדולה. היא נראית כמו מנחת חדשות בטלוויזיה” (על מישל אובמה).

לאחרונה משתף לגרפלד את הציבור בהרחבה באהבתו הגדולה לחתולתו, שופט. “עדיין אין אפשרות לנישואין בין בני אדם לחיות. מעולם לא דימיינתי שאתאהב כך בחתולה”, הוא אמר באחרונה.

הספר עם ציטוטי דבריו ייצא לאור באנגלית ובצרפתית בספטמבר השנה בהוצאת הספרים הצרפתית פלמריון. אף שלגרפלד עצמו לא היה שותף ביוזמה זו, הוא אמר בתגובה כי הוא שמח בה מאוד.

עטיפת הספר "העולם על פי קארל לגרפלד"

תגיות:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ