קייט מוס מעצבת קו אביזרים למכשירים טכנולוגיים

דוגמנית העל אמרה כי היא מתייחסת לכך כאל כל שיתוף פעולה אופנתי אחר ומעורבת בכל חלק של התהליך. התיקים והכיסויים לאייפד, לטאבלט ועוד בעיצובה יימכרו כבר הקיץ

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הילה אוחיון

דוגמנית העל קייט מוס מעצבת בימים אלה קו חדש של אקססוריז. אין זו הפעם הראשונה שמוס משתפת פעולה עם מותגי אופנה ומעצבת בעבורם קולקציות קפסולה, אך הפעם היא חברה ל-Carphone Warehouse, מותג המעצב אביזרים למכשירים טכנולוגיים כמו תיקים וכיסויים לאייפד, לטלפונים סלולריים ולמחשבים ניידים. ל”ווג” הבריטי אמרה מוס, כי נענתה להצעה בשמחה מפני שהיא מתייחסת לטאבלט ולטלפון הסלולרי שלה בדיוק כפי כשהיא מתייחסת לנעליה ולתיקיה, אך לאלה הראשונים אין די מנשאים מעוצבים, דבר שתיסכל אותה לא אחת.

מוס הוסיפה כי היא מתייחסת אל שיתוף פעולה זה כאל כל שיתוף פעולה אופנתי אחר ומעורבת בכל חלק של התהליך, מעצבת בעצמה, בוחרת את החומרים האיכותיים ביותר ומאשרת את המוצר המוגמר. היא הדגישה כי ייחסה חשיבות כה גדולה למידת המעורבות שלה משום שרצתה כי המוצרים ישקפו במדויק את סגנונה האישי.

קו האביזרים של קייט מוס יושק כבר הקיץ. הוא יימכר בחנויות של Carphone Warehouse ברחבי אנגליה וכן באתר החברה (carphonewarehouse.com), מהחודש הבא. ג’וליאן דימנט, מנהלת השיווק של החברה, סיפרה כי מוס עבדה אתם על הקולקציה חודשים רבים, וכי הם פנו אליה לאחר שסקרים שערכו בחנויותיהם לימדו כי הלקוחות מחפשים אביזרים מעוצבים, מוכנים להקדיש לכך שעות רבות מול המחשב, והביקוש לכך גדול מאוד לפיכך.

הבחירה במוס, הידועה בחוש האופנתי שלה ובסגנונה האישי האיכותי, היתה טבעית, הוסיפה דימנט, והחברה שמחה על היענותה והיא גאה בקולקציה שעיצבה בעבורה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ