סופית: המעצב מארק ג’ייקובס עוזב את לואי ויטון - אופנה - הארץ

סופית: המעצב מארק ג’ייקובס עוזב את לואי ויטון

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

מארק ג’ייקובס, המעצב הראשי של לואי ויטון, עוזב את המותג, כך פורסם היום (רביעי) רשמית מיד לאחר תצוגת האופנה שחתמה את שבוע האופנה בפאריס. ג’ייקובס עוזב את ויטון במטרה להתמקד במותג הנושא את שמו, ולהפוך אותו לחברה ציבורית. הידיעה אושרה על ידי תאגיד LVMH ונשיאו, ברנאר ארנו, ובכך מגיעה לקצה ההתקשרות בת 16 השנים בין ג’ייקובס ללואי ויטון.

בתצוגה שנערכה הבוקר הציג ג’ייקובס, כפי שעשה בתצוגתו הראשונה ללואי ויטון, דגמים בצבע שחור בלבד, כסימן לעזיבתו. גם תפאורת התצוגה כללה אלמנטים מתצוגות קודמות של המותג, כמו הקרוסלה, המדרגות הנעות, המעלית והשעון הגדול. בתום התצוגה הקדיש אותה ג’ייקובס לכל הנשים ששימשו לו השראה במשך השנים, וברנאר ארנו קד לו קידה  על המסלול.

מארק ג'ייקובס בתצוגה של לואי ויטון שחתמה את שבוע האופנה בפאריס. ג'ייקובס עיצב עבור ויטון ב-16 השנים האחרונותצילום: REUTERS
מתוך תצוגת האופנה של מארק ג'ייקובס עבור לואי ויטון בשבוע האופנה בפאריס. ג'ייקובס הקדיש את התצוגה לכל הנשים שהיוו עבורו השראה במשך השניםצילום: REUTERS

שמו של היורש טרם פורסם, אך בחרושת השמועות העשווית ניקולה גסקייר, בעבר המעצב הראשי של בלנסיאגה, מוזכר שוב ושוב כמועמד הראשי לתפקיד.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ