ניקולה גסקייר מונה למעצב הראשי של לואי ויטון - אופנה - הארץ

ניקולה גסקייר מונה למעצב הראשי של לואי ויטון

גסקייר יציג את הקולקציה הראשונה שיעצב עבור לואי ויטון כבר במארס 2014

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
הילה אוחיון

ניקולה גסקייר מונה רשמית למעצב הראשי של לואי ויטון, כך פורסם היום (שני) בחשבון הטוויטר של לואי ויטון. המינוי נכנס לתוקף כבר מהיום.

גסקייר, בן 42, אשר החל את עבודתו בעיצוב אופנה אצל מעצבים כמו ז׳אן פול גוטייה וטיירי מוגלר כמעצב פרילנס, עיצב עבור המותג בלנסיגאה מאז 1997, והצליח להפוך את המותג לאחד מבתי האופנה המוצלחים והיוקרתיים בעולם. השמועות לגבי מינויו לתפקיד המעצב הראשי בלואי ויטון החלו להתחזק כשנודע על עזיבתו של מארק ג׳ייקובס את התפקיד לאחר 16 שנים.

ניקולה גסקייר. קווים נקיים עם נגיעות של קוטורצילום: קארים סאדי

נראה כי בעולם האופנה לא הופתעו ממינויו של גסקייר ורבים סברו כי הוא המתאים ביותר לתפקיד, בשל סגנונו המודרני המשלב קווים נקיים עם נגיעות של קוטור בכל עיצוביו. גסקייר יציג את הקולקציה הראשונה שיעצב עבור לואי ויטון כבר במארס 2014.

מלואי ויטון נמסר כי "גסקייר יביא עמו את החזון המודרני והצעיר שלו, וישמר את ערכי האיכות הבלתי מתפשרת של המותג, העדינות והסגנון הייחודי לו".

גסקייר אמר בתגובה כי בית לואי ויטון תמיד היווה עבורו סמל ליוקרה אולטימטיבית, חדשנות וגילוי של אלמנטים חדשים. הוא חש כבוד גדול על מינוי זה, ומתרגש מאוד להצטרף ולהיות חלק מההיסטוריה של בית אופנה חשוב כלואי ויטון. הוא אף מרגיש כי המותג והוא חולקים את אותם ערכים ואת אותו החזון.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ