מבקרת האופנה הוותיקה סוזי מנקס עוזבת את "ניו יורק טיימס" לטובת "ווג"

מנקס מונתה למבקרת אתרי האינטרנט של "ווג" ולפיכך למבקרת האופנה הראשית של תאגיד קונדה נסט בעולם המקוון. עזיבתה נעשית זמן קצר לאחר פרישתה של מבקרת אופנה בכירה נוספת של "ניו יורק טיימס", קתי הורין

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הילה אוחיון

הבוקר נמסר רשמית כי , מבקרת האופנה הוותיקה של "ניו יורק טיימס", מונתה למבקרת וכתבת האופנה של כל אתרי האינטרנט של מגזיני "ווג" הבינלאומיים, ובעצם תהיה מבקרת האופנה הראשית של תאגיד קונדה נסט בתחום האינטרנט. אחרי 25 שנה בעיתונות האופנה המודפסת, לצד האונליין, זה צעד טבעי. ועם זאת, מבחינתו של "ניו יורק טיימס" העיתוי אינו נוח: לאחרונה עזבה את העיתון עמיתתה של מנקס, קתי הורין. השתיים ניהלו ביד רמה את ביקורות האופנה מסביב לעולם — מנקס מביתה בפריז, הורין מניו יורק — ואלו הופיעו דרך קבע בעיתון המודפס אך גם שובצו במהדורה הדיגיטלית.

מעתה תערוך מנקס ותכתוב רק ל-19 אתרי "ווג", השייכים ל"ווג" הבריטי, היפני, הצרפתי, הסיני, הרוסי ועוד, ותתגורר בלונדון. מבחינתה, היא אמרה אמש בזמן תצוגת האופנה של סטלה מקרטני בשבוע האופנה הפריזאי, היא תמשיך לעשות את עבודתה כרגיל, והשינוי היחיד הוא שמאמריה וביקורותיה יפורסמו ברשת. היא לא הסתירה כי רבים זקפו גבה למשמע הידיעה וביקרו אותה על עזיבתה לתאגיד קונדה נסט אונליין. לכל אלה היא הזכירה כי שינוי הוא דבר טוב, וכי עולם האופנה כולו בנוי על שינוי.

סוזי מנקס. ספגה ביקורתצילום: דניאל צ'צ'יק

בעלי תאגיד קונדה נסט, ג׳ונתן ניוהאוס, אמר כי בחר במנקס בשל השפעתה הרבה בעולם האופנה. הוא הוסיף כי הוא משוכנע שמנקס תתרום לשיפור נוסף באיכות המותג של "ווג" ותביא עמה ערך מוסף.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ