הדבר החם הבא - מקאו, היכן שיוקם מלון ענק בעיצובו של קרל לגרפלד

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הילה אוחיון

הפרויקט הבא של קרל לגרפלד - המעצב הראשי של שאנל, של פנדי, של המותג הנושא את שמו והרשימה עוד ארוכה - הוא עיצוב מלון־ענק במקאו, סין. היומון "WWD" מפרט ומספר כי מדובר במלון ובו 270 חדרים, שימוקם במגדל של 20 קומות, בו ייפתח מרכז חנויות היוקרה החדש במקאו, ב-2017.

נראה כי מקאו היא המקום החם הבא לענייני יוקרה, שכן בימים אלה נבנה שם גם בית המלון המפואר של ורסאצ׳ה, בו ייפתחו מסעדות עטורות כוכבי מישלן וחנויות פאר נוספות. הבחירה במקאו איננה מקרית לכל הדעות, שכן זו העיר היחידה בסין בה הימורים הם חוקיים לגמרי, ולכן הנהירה של אנשים רבים לקזינו שבעיר - יחד עם נשותיהם, שבוודאי יבקשו להפיג את השעמום שלהן בקניות - מובנת לחלוטין, ומצריכה בתי מלון מסוג זה.

קרל לגרפלד. יותר מדי בתיםצילום: AP

ביום שלאחר תצוגת האופנה המתוקשרת של לגרפלד לשאנל, שהתקיימה בסופרמרקט יוקרה שהוקם במתחם המסורתי של תצוגות האופנה של שאנל בפריז, הגראנד פלה, חתם לגרפלד על הסכמי הקמת המלון. לגרפלד אמר כי הוא יעצב אותו בסגנון המאה ה-19, אך הוסיף כי בה בעת הוא רוצה שעיצובו יהיה מודרני ככל האפשר. הוא מתכוון לגשת לעיצוב המלון באותה מחויבות בה הוא מעצב את בתיו ודירותיו ברחבי העולם, אך הוסיף כי כבר יש לו יותר מדי כאלה והוא לא צריך יותר, ולכן, לדבריו, ישמח לפרוק את תסכוליו ורצונו לעצב בעבודה על בית המלון במקאו.

תגובות