יותר מאלף מעצבי אופנה הגישו את מועמדותם לפרסי תאגיד היוקרה LVMH. השבוע הוכרזה רשימת המועמדים הסופית

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הילה אוחיון

לא פחות ולא יותר מ-1,221 מעצבי אופנה הגישו את מועמדותם לפרסי תאגיד היוקרה LVMH, אך רק 12 מהם הגיעו לרשימה הסופית, שפורסמה השבוע.

ברשימה הופיעו השמות הבאים: שיין אוליבר, סימון פורטה, ניקיטה וטינה סוטרדהר, תומאס טייט, טילמן לאוטרבך, טים קופנס, סימון רושה, ארין ביטי ומקס אוסטרוויס, ויקה גזינסקאיה וג׳וליאן דוסנה. הזוכה יקבל סכום של 300 אלף אירו, או 415 אלף דולר, וליווי עסקי בחינם למשך שנה, מטעם התאגיד.

הטקס ייערך בפריז ב-28.5, והשופטים בתחרות מורכבים ממעצבי־העל והאנשים החזקים ביותר כיום בתעשיית האופנה העולמית: אנה וינטור, קרל לגרפלד, ניקולה גסקייר, מארק ג׳ייקובס, ראף סימונס, פיבי פילו, ריקרדו טישי ואחרים.

צוות המומחים בתחרות זאת מורכב מ-40 בעלי משרות בכירות בעולם האופנה, כמו שרה אנדלמן, בעלת חנות היוקרה קולט בפריז; נטלי מסנט, בעלת אתר הקניות המקוונות המצליח ביותר בעולם האופנה, נט א פורטה; מאפרת־העל פאט מקגראת׳ ומשפיענים רבים נוספים. מאחורי הרעיון לתחרות עומדת דלפין ארנו, בתו של ברנרד ארנו, מבעלי התאגיד. היא סיפרה, כי אביה התרשם כל כך מרשימת המועמדים המוכשרים כל כך, עד שהחליט להצטרף בעצמו אל צוות המומחים, ובחר בעשרה מועמדים משלו.

תגובות