דובר המותג של לורן סקוט מכחיש קשר בין המצב הפיננסי של המותג ובין התאבדותה של סקוט

הילה אוחיון
הילה אוחיון

הנתונים הפיננסיים המעידים על המצב הקשה בו היה שרוי המותג של לורן סקוט, שהתאבדה בשני האחרון, לא איחרו להתפרסם לאחר מותה. קל היה לקשור את חובות המותג הגדולים לסיבה להתאבדותה של סקוט, בעיקר משום שסקוט לא הותירה אחריה מכתב התאבדות או אף רמזה לאיש ממקורביה, כולל בן זוגה מיק ג׳אגר, על כוונתה לשים קץ לחייה בשל החובות. לאותם פרסומים התלוו ידיעות כי סקוט רצתה לסגור את המותג שלה, אך לא הן ולא סיפור הנתונים הפיננסיים נראים כעת כמדויקים.

אתמול (שישי) פורסמה סוף סוף תגובת המותג והדובר הראשי שלו, שהציגה נתונים שונים מאלו שהוצגו לאחר מותה, ומצביעה על מציאות אחרת. לפי דובר החברה, סקוט סבלה מדיכאון קשה מזה כמה חודשים, וככל הנראה זאת הסיבה להתאבדותה.

באשר לנתונים שהוצגו בתקשורת אמר, כי אותם נתונים נכונים אך רק לשוק הבריטי והם אינם מעודכנים מאז 2012. לדבריו, סקוט אכן תיכננה לערוך שינוי מבני בארגון המותג, אך לא חשבה כלל על סגירתו, והוא הצליח כלכלית הרבה יותר בשנת 2013 מאשר קודם לכן.

גם השמועות לגבי קשיים בקשר שלה עם ג׳אגר הופרכו השבוע, כשג׳אגר פרסם בעצמו ידיעה מרגשת לתקשורת על אהבתו הגדולה לסקוט, עמה הוא נמצא בזוגיות אוהבת מאז 2001. לורן סקוט, ככל הנראה, נטלה את חייה בידיה בשל הדיכאון הנפשי הקשה בו לקתה, ואין קשר בין הסיבה להתאבדותה ובין מצב המותג שלה כפי שהוצג השבוע בתקשורת, או בין יחסיה עם ג׳אגר.

תגובות