ג'ון גליאנו לא יעבוד עבור בית דה לה רנטה אחרי הכל

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הילה אוחיון

היום פורסם כי מעצב האופנה ג׳ון גליאנו לא יעבוד כמעצב בבית האופנה של אוסקר דה לה רנטה, למרות פרסומים רבים בעניין בשנה החולפת. גליאנו, שהודח ממשרתו כמעצב הראשי של בית דיור בשל גילויי אנטישמיות פומביים, ובכך בעצם הודח מעולם האופנה ככל שהמשפט שלו בפריז התמשך, היה אמור לשוב בעונה הקרובה אל התעשייה.

בית דה לה רנטה היה המותג הראשון שקשר עם גליאנו התקשרות עסקית, במסגרתה היה אמור האחרון להתחיל לעבוד כמעצב תחת אוסקר דה לה רנטה. כשהידיעה על כך פורסמה, לא איחר עולם האופנה להגיב ובעיקר להביע תדהמה גדולה, שכן גליאנו היה בגדר מוחרם, גם אם לא באופן רשמי.

ג'ון גליאנוצילום: AP

אז, בעצם, החלו להישמע דעות לכאן ולכאן, וביניהן דעה מוצקת על כך שגליאנו עשה טעות גדולה, אך הביע חרטה והסביר שבתקופה בה פורסמו התבטאויותיו האנטישמיות היה נתון תחת השפעת חומרים ממכרים, ממשככי כאבים לכדורי שינה ולאלכוהול, וכי איננו אנטישמי בטבעו. לכן, לא אחת נשמע הדעה כי גם לו מגיעה הזדמנות נוספת, בעיקר בשל כישרונו המפורסם בעיצוב אופנה.

אך נראה כי ההזדמנות לא תגיע הפעם. מבית האופנה דה לה רנטה נמסר היום, כי לא הצליחו להגיע להסכמה בנוגע לסכום הכסף שדרש גליאנו כדי להקים את צוות המעצבים שלו בדה לה רנטה, וביניהם גזרנים ואנשי מקצוע מיוחדים להם זקוק גליאנו באטלייה שלו.

עוד נמסר, כי למרות חוסר ההסכמה ביניהם, גליאנו ודה לה רנטה נשארו חברים טובים, וכי גליאנו עדיין אסיר תודה על כוונתו של דה לה רנטה לתת לו הזדמנות שנייה.

דה לה רנטה. התחמק באלגנטיותצילום: AP

מיד לאחר פרסום הידיעה נשמעו בטוויטר קולות מתעשיית האופנה, ביניהם היו כאלה שאמרו כי זו הדרך האלגנטית ביותר שיכול היה אוסקר דה לה רנטה למצוא על מנת לבטל את ההתקשרות הזאת עם גליאנו, שלכל הדעות היתה מוטעית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ