חשבון האינסטנגרם שהפך את האבות לגיבורי אופנה

הם נחשבים כדור אבוד אופנתית, כזה שיש למרוד בו וללעוג לו, אבל חשבון האינסטרגם "fashion dads", מראה שגם לאבות יש מה לומר על אופנה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אבות מעולם לא היו איקונות סטייל, ולרוב הם נחשבים כדור אבוד אופנתית, כזה שיש למרוד בו וללעוג לו. אבל חשבון אינסטרגם חדש, "fashion dads", שבמרכזו תמונות של אבות עם הסגנון והלבוש שלהם, מעורר עניין בימים האחרונים ונהפך לאחד הנושאים המדוברים ברשת.

את הבלוג פתחו לאחרונה שני בלוגרים, טרוויס מאי ואשלי הסלטיין, אחרי שחזרו מחופשת הכריסמס שלהם וסיפרו זה לזה על סגנון הלבוש של האבות שלהם. "התחלנו עם תמונות שלהם", סיפרה הסלטיין, "ואז התחלנו לקבל תמונות של אבות אחרים. וגם, מצאנו עוד אוצרות באינסטגרם".

חשבון האינסטגרם המדובר משתמש בפלטפורמה מוכרת לבלוגרי אופנה, ומלבד תמונות של אבות בתנוחות מדגמנות הוא כולל ציטוטים שלהם על סגנון הלבוש, טיפים והאשטגים שהופכים את הקריאה בו למשעשעת במיוחד. "כל יום הוא תצוגת אופנה", מצוטט אבא אחד, "והעולם הוא המסלול שלך. ביום החופשי שלי אני נהנה מקריאה בספרייה הציבורית, לשם אני חובש את כובע הניו בלאנס שלי, המתאים לחולצת האדידס המשוחררת ונעלי האסיק האהובות עלי. זה מאפשר לך להיראות נחמד ועדיין לשכב בספרייה ולקרוא".

למרות הלעג שעולה מהאופן שבו מוצגים האבות, חלק מאתרי האינטרנט שדיווחו על חשבון האינסטגרם קישרו את התופעה החדשה לטרנד הנורמקור, שמעלה על נס אופנה גנרית, ולגיבורי הסטייל שלו. במובן הזה, האבות הלבושים בחשבון האינסטגרם המדובר הם איקונות סטייל חדשות שראוי להעיף בהן מבט גם אחרי הגיחוך המתבקש.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ