בסביבת נתניהו ניסו לגנוז כתבה עם אשת ראש הממשלה במגזין "את"

המגזין התבקש לדחות לאחר הבחירות את הכתבה המצולמת עם נתניהו, שכללה את תמונתה בשער, אך היא תפורסם השבוע כמתוכנן

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

עוד לא שככה ההמולה התקשורתית סביב הסרטון הוויראלי שתיעד את ביקורו של הסטייליסט והמעצב מושיק גלאמין במעונו של ראש הממשלה, וכבר פרשה חדשה בפתח: בתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס" ששודרה אמש נחשף כי פרויקט צילומי אופנה מיוחדים בכיכובה של שרה נתניהו, שתוכנן להתפרסם בגליון של המגזין "את" שיראה אור ביום רביעי הקרוב, ושכלל גם צילום שער של רעיית ראש הממשלה, עמד בפני סכנת גניזה ברגע האחרון.

את הצילומים ערך הצוות שמלווה את נתניהו בשנה האחרונה בהופעותיה התקשורתיות — מעצב השיער והצלם ז'אן כהן, והסטייליסטית סנדרה רינגלר. ניצני הפרשה נבטו בשבוע שעבר, כשכהן העלה מספר תצלומים של נתניהו לעמוד האינסטגרם שלו, ומתחת לאחד מהם כתב "בקרוב, במגזין 'את'".

כפי הנראה, הקדימון הבהיל גורמים בסביבת ראש הממשלה, ששיגרו בסוף השבוע למערכת המגזין "את" בקשה תקיפה להקפיא את פרסום התצלומים עד לאחר הבחירות בחודש הבא. בכך הם הפרו לכאורה את הסיכום עם המערכת לפיו התצלומים יפורסמו בגיליון הנוכחי. כמו כן, שאלון קצר שנשלח לגברת נתניהו, ואמור היה ללוות את צילומיה, לא נענה לבסוף על ידה. הסיבה הרשמית לבקשת הדחייה של פרסום הכתבה לא נמסרה ממעון ראש הממשלה, אולם סביר להניח כי המהומה התקשורתית שחולל הסרטון האחרון בכיכובה של נתניהו הביא אותם להחלטה להנמיך פרופיל בשלב זה.

מ"את" נמסר, כי כתבת־השער בכיכובה של אשת ראש הממשלה, הגב' שרה נתניהו, תתפרסם כמתוכנן בגיליון החדש שיופץ ביום רביעי הקרוב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ