בגלל גזענות: קלי אוסבורן עוזבת את "משטרת האופנה"

אוסבורן קיבלה את ההחלטה אחרי שאחת המנחות, ג'וליאנה רנסיק, העירה הערה גזענית בנוגע לשיער של השחקנית זנדאיה קולמן — שהגיעה לטקס האוסקר עם תסרוקת ראסטות

סהר שלו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סהר שלו

צרות בתכנית "משטרת האופנה": המגישה קלי אוסובורן עוזבת את התוכנית "Fashion Police" בערוץ E! אחרי שאחת המנחות, ג'וליאנה רנסיק, העירה הערה גזענית בנוגע לשיער של השחקנית זנדאיה קולמן — שהגיעה לטקס האוסקר עם תסרוקת ראסטות. "אני מרגישה שהיא מריחה משמן פאצ'ולי.... או ממריחואונה", אמרה רנסיק, הערה שגררה אחריה זעם ברשתות החברתיות. "אני לא מעודדת גזענות", כתבה אוסבורן בחשבון הטוויטר שלה, "וכתוצאה מכך אני שוקלת את הישארותי בתוכנית!".

קולמן הגיבה גם היא בחשבון הטוויטר שלה ואמרה, "יש קו דק שמפריד בין מה שמצחיק ובין מה שמזלזל. מישהו אמר משהו על השיער שלי באוסקר שהשאיר אותי המומה". עוד הוסיפה ש"נפגעתי מההערות שמבטאות בורות וזלזול טהור. להגיד שבחורה בת 18 עם ראסטות חייבת להריח משמן פאצ'ולי או ממריחואנה זה לא רק סטריאוטיפי אלא גם מעליב".

יום אחרי ההערה, הודתה רנסיק בטעותה ואמרה בתוכנית, "אני רוצה להתנצל על ההערה שלי בנוגע לשיער של זנדאיה. כמו שאתם יודעים, התוכנית עושה צחוק מסלבריטאים ברוח טובה, אבל אני מבינה שמה שאמרתי חצה את הגבול. לא הכוונתי לפגוע באיש, אבל למדתי שהכוונות שלי לא חשובות — התוצאות הן שאנשים נעלבו, כולל זנדיאה, וזה לא בסדר.... זו היתה חוויה מלמדת עבורי - ולמדתי להיות מודעת יותר לקלישאות וסטריאוטיפים וכמה נזק הם עושים. אני אחראית, כמו כולנו, לא להפיץ אותם הלאה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ