שנקר דורגה במקום העשירי ברשימת תוכניות לימוד האופנה הטובות בעולם

האתר הבריטי The Business of Fashion דירג את מחלקת העיצוב בשנקר במקום העשירי מתוך 54 תוכניות לימוד האופנה הטובות בעולם. במקום הראשון דורג שנה שנייה ברציפות בית הספר סנט מרטנס בלונדון

רות פרל בהריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רות פרל בהריר

מחלקת עיצוב האופנה בשנקר דורגה הבוקר (שני) במקום העשירי מתוך 54 תוכניות לימוד האופנה הטובות העולם, על ידי האתר הבריטי The Business of Fashion. האתר המוערך סקר מוסדות ב–17 מדינות בעולם, ובחן בין היתר, את מידת השפעתם על תעשיית האופנה העולמית; את חוויית הלימוד של הסטודנטים ואת ערכם של הלימודים לטווח ארוך. במקום הראשון דורגה זו השנה השנייה ברציפות תוכנית הלימודים של בית הספר סנט מרטנס שבלונדון.

מתוך פרויקט הגמר של שחר אבנט בשנקר

בשקלול הנתונים השיג שנקר ציון של 75.5 מתוך 100. עורכי האתר ציינו כי "הקורסים בבית הספר שמקנים ידע טכני ואלה שמתמקדים בחידושים טכנולוגיים זכו לציון גבוה, בעוד שהיצע הקורסים בנושאי עסקים, שיווק וקיימות זכה לציונים מתחת לממוצע". בהמשך נכתב כי "יותר מ–80% מהסטודנטים העידו כי הם מרוצים מהלימודים, לרבות האירועים המאפשרים הזדמנויות לנטוורקינג, כמו גם מצידיי הכשרונות הנמשכים לבית הספר". בשנה שעברה דירג האתר את בית הספר במקום ה–11 מתוך 21, עם ציון של 74 מתוך 100.

משנקר נמסר כי "נשיאת המוסד יולי תמיר וראש המחלקה לאופנה לאה פרץ מקבלות בשמחה רבה את הדירוג החדש ורואות בו אישור רשמי ומנומק להישגים הנפלאים שהמחלקה, צוות המרצים והסטודנטים מגיעים אליהם. הזכיות בתחרויות בינלאומיות, ביקורי ראשי מחלקות האופנה הטובות ביותר מרחבי העולם בביקורות הגמר ובתצוגות והגעתם לראשונה השנה של ציידי הכשרונות של H&M, אינדיטקס והוגו בוס הם אישור נוסף לרמתה הגבוהה של המחלקה והעניין שתוכנית הלימודים שלה מעוררת בעולם".

מתוך פרויקט הגמר של דנית פלג בשנקר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ