על הדבש ועל העוקץ

איך לנצל נכון את ההיצע המבלבל של חבילות השי לחגים

דורית לנדס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דורית לנדס

תמיד אפשר לקנות מתנות לחג, גם ברגע האחרון וגם אחריו. אבל אם לא מתגבשים מראש ומגדירים במדויק מהן המתנות המבוקשות ולא פחות מזה את המחיר שתוקצב לכך, ההיצע המגוון עלול לבלבל.

כשמדובר בתכשירי טיפוח, איפור ובישום, רצוי תמיד לדעת מה אוהבים מי שהמתנה מיועדת להם, במה הם משתמשים בדרך כלל, למה הם נכספים. בין ה"קיטים" וה"ערכות" - השמות העכשוויים של חבילות השי - אפשר למצוא לא מעט במחיר סביר, מכיוון שגם היצרנית/היבואנית יודעת שכך מתאפשר לה "לדחוף" יותר ממוצר אחד שלה הישר לביתם של לקוחות פוטנציאליים. עם זאת, יש לבדוק את תכולתם של המוצרים בסל; לעתים רק אחד מהם מופיע בגודל התקני ואחרים הם דוגמיות בנות 10 ו-15 מ"ל. מי צריך סלסלה גדולה ומרשימה כשמתברר שבסך הכל יש בה רק שני מוצרים, מגבת והרבה מאוד קש?

שתי חבילות שי מתוצרת אהבה: קרם ידיים וקרם לרגליים וכן תחליב גוף, בכל אחד מהם 100 מ"ל, ב-90 שקל; שמן לגוף וקרם ידיים, כל אחד 100 מ"ל, ולצדם קרם רחצה ריחני, 85 מ"ל, ב-99 שקל.

אריזה של אקסצילום: אבי כהן

אריזת שי של אקס לגברים במחיר נוח מאוד ובה ג'ל רחצה, 400 מ"ל, ודאודורנט בתרסיס, 150 מ"ל, בריח תואם "אקסייט" - 40 שקל.

שתי הצעות מעניינות של דאב: תחליב רחצה בניחוח רימונים, 500 מ"ל, תחפיף משקם לשיער, 400 מ"ל, דאודורנט בתרסיס, 170 מ"ל, קרם ידיים, 70 מ"ל - 50 שקל. בחבילה אחרת חמישה ממוצרי דאב - תחליב רחצה בריח מלפפונים, תחפיף וגם מרכך שיער, כ"א 200 מ"ל, דאודורנט בגלגלת, 50 מ"ל, תחליב לגוף בריח מלפפונים 250 מ"ל ועל אלה מתנה, סט מניקור אישי - 70 שקל.

באריזת מתנה מתוצרת סבון יש סבון פילינג בניחוח אזוביון, מבשם בדים באותו ריח, קרם ידיים וקרם גוף בריח פאטשולי-וניל-אזוביון וגם מגבוני ריענון ומגבת רחצה לפנים ב-154 שקל.

בנרתיקים האופנתיים של מאק, המתחדשים עונתית על פי צו האופנה, יש קטנים הכוללים מוצרי איפור לשפתיים, בינוניים ובהם סט לאיפור מעושן של העיניים, או גדולים ובהם ארבע מברשות לפנים או חמש לעיניים וללחיים במחיר שבין 200 ועד 350 שקל.

מברשות ונרתיק של מאקצילום: אבי כהן

אפשר למצוא מתנות רבות לגברים ולנשים ברשת ל'אוקסיטן, מוצרים בודדים או סטים מגוונים - מנרתיקים המיועדים לנסיעה ובהם תכשירים משלימים בגודל מיוחד ועד סטים רבי פריטים של מוצרי טיפוח או טואלטיקה; אפשר גם להתקין חבילה אישית שתזכה לאריזה מסוגננת בו במקום.

מתנת בישום נחמדה לצעירות - "סינפול" ו"סופרסטאר" (היצרנית היא סו) המופיעים בנרתיקי איפור צבעוניים: הראשון בסגול כשריח הסיגליות הומתק בתותים, מושק וגם וניל; השני בנרתיק זהב המשלב ליצ'י, ורדים, שושן צחור וגם דובדבנים. לצד כל בושם קרם גוף וקופסה נאה המכילה שלושה גלוסים לשפתיים, וכל זה ב-80 שקל. להשיג ברשתות הפארם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ