אוהדת בלגיה במונדיאל נהפכה במהירות לדוגמנית של לוריאל

אקסל דשפיגלר, בת 17, צולמה ביציע כשהיא לבושה ומאופרת בצבעי נבחרת בלגיה. התמונה נהפכה לוויראלית וקונצרן היופי לוריאל מיהר להחתים אותה על קמפיין חדש

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הילה אוחיון

בעולם של ימינו, האופן שבו דוגמניות חדשות מלוהקות השתנה לחלוטין. לא עוד סוכנויות ובוקים העוברים בדוא"ל ללקוחות, אלא חיטוט אינטנסיבי ברשת בזמן אמת: כך תימצא בקרוב הדוגמנית הבאה של מארק ג׳ייקובס, שמחפש אותה בפעילות ייחודית באינסטגרם, ובאופן דומה נמצאה גם אקסל דשפיגלר, בת 17, אוהדת נבחרת בלגיה במונדיאל.

דשפיגלר צולמה בעת משחק ביציע האוהדים, כשהיא לבושה ומאופרת בצבעי הקבוצה, ותמונת פניה נהפכה במהירות לוויראלית ברשת. קונצרן היופי לוריאל זיהה את פוטנציאל הדוגמנות שבה, ומיהר להחתים אותה על קמפיין חדש. כדי שלא לאבד את המומנטום, גם סרטון הווידיאו של הקמפיין החדש בכיכובה פורסם בתוך ימים אחדים ברשת, לפני סיום המונדיאל. מכיוון שהכל קרה במהירות רבה כל כך, דשפיגלר לא הוחתמה על חוזה עם המותג, אך נראה כי מובטחת לה הצלחה בתחום בעתיד.

הקשר בין דוגמנות לכדורגל תמיד היה הדוק ובא לידי ביטוי גם במונדיאל הנוכחי: הבוקר (יום חמישי, 10 ביולי) פורסם כי דוגמנית העל ג׳יזל בונדשן היא זו שנבחרה ללוות את התיק המיוחד שעיצבו בלואי ויטון, ובו גביע המונדיאל. לטקס סיום המונדיאל, שייערך ב-13 ביולי, עוצבו פריטים רבים במיוחד לאירוע על ידי מעצבים שונים, אך ללא ספק הגביע ואריזתו יבלטו על פני השאר, וזהו כבוד גדול למותג ולדוגמנית.

הדוגמנית ג׳יזל בונדשן יחד עם התיק המיוחד שעיצבו בלואי ויטון, ובו גביע המונדיאל. צילום: (C) Louis Vuitton Malletier Kevi

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ