שבוע האופנה במילאנו |

בתי האופנה גוצ׳י ואלברטה פראטי פתחו את שבוע האופנה במילאנו

המותג ג׳יאמבטיסטה ואלי יציג לראשונה את קו הפרט־א־פורטה שלו, המעורר ציפיות ותהיות רבות אצל התקשורת

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הילה אוחיון

שבוע האופנה במילאנו לאביב/קיץ 2015 נפתח הבוקר, ויימשך עד ה-22 בספטמבר. את התצוגות פתחו בתי האופנה גוצ׳י, אלברטה פראטי וכן תצוגה ראשונה למעצב אנגלוס בראטיס, האיטלקי, שזכה לפני שלוש שנים בתחרות האופנה אלטה רומא Who Is On The Next Pri. תצוגתו נערכה במימון ג׳ורג׳יו ארמני, התומך במעצבים צעירים במסגרת הקרן שלו. לפני כן, עיצב בראטיס עבור בתי האופנה Vionnet ורוברטו קוואלי.

את תצוגת האופנה של קוואלי אפשר יהיה לראות מחר (18.9) ב-15:00, בשידור ישיר כאן, באתר הארץ. כמו כן, יציגו מחר בתי האופנה מקס מארה, אמפוריו ארמני, פנדי, פראדה ומוסקינו. ב-19 לספטמבר יציגו מיסוני, טוד׳ס, ורסאצ׳ה, אטרו ועוד. עם השמות הבולטים שיציגו ב-20 לחודש, נמנים בוטגה ונטה, ג׳יל סנדר, פוצ׳י ואקווילנו רימונדי. המותג ג׳יאמבטיסטה ואלי יציג לראשונה את קו הפרט־א־פורטה שלו, המעורר ציפיות ותהיות רבות אצל התקשורת.

התצוגה של ג'וצי בשבוע האופנה במילאנוצילום: רויטרס

זה שנים שהתקשורת מבקשת כי שבוע האופנה האיטלקי יקוצר, שכן הוא נחשב לארוך מכולם, בשל ריבוי המעצבים המציגים בנפרד את קוויהם השונים. לפני שבוע הוחלט במסיבת עיתונאים שנערכה במילאנו, כי לא תהיה ברירה אלא לקצרו, שכן התקשורת ממילא לא נשארת עד ליום האחרון וממשיכה הלאה, לפריז.

סוכם, כי התצוגות הגדולות יסתיימו ב-21 לחודש, כשה-22 לחודש יוקדש לארבע תצוגות של מעצבים צעירים בלבד, ואלה לא יעורבבו בלוח הזמנים של התצוגות הגדולות. לפיכך, ג׳ורג׳יו ארמני, החותם מדי עונה את שבוע האופנה במילאנו עם התצוגה שלו, הקדים את תאריך התצוגה ל-20 בחודש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ