סהר שלו
סהר שלו

צריך אומץ כדי להקים מותג אופנה בימים אלו. וזה בדיוק מה שיש לשני דניאל ולקארין עמר, שתי סטודנטיות שמעולם לא למדו אופנה והחליטו להקים מותג חדש אחרי שגילו את משיכתן לתחום והחלו למכור בהצלחה בגדים במכירות ביתיות בין חברותיהן. לא מפתיע אם כך שבקולקציית הבכורה של המותג החדש - שנקרא parlez vous - יש משהו כן ולא מתחכם. "אנחנו אוהבות דברים פשוטים, בלי התחכמויות מיותרות", הן ציינו בפרזנציה, "אבל הם צריכים 'לשבת טוב' ולהיות בגדים ששמים אליהם לב, מסוג אלו שאנחנו היינו רוצות ללבוש".

הישירות והכנות האלו מיטיבות בדרך כלל עם מבחר השמלות מבדים נשפכים בסגנון הבוהו שיק, וגם בפריטים אחרים ניכר שיש מאחוריהם עיניים מיומנות: שמלות ארוכות בעלות חיתוכי הצצה שונים, שמלות בגזרת A עם חצאיות באורך ברך ושרוולים ארוכים, שמלות צ'רלסטון עם וולנים רחבים וחליפות של מכנסיים ארוכים ומתרחבים ועליוניות בגזרת קרופ.

פרלה וו. בוהו שיקצילום: דנה פרימן

האהבה של דניאל ועמר לגזרות משוחררות ולאפיל בוהמייני עובדת היטב בשמלות ובחצאיות. בצירוף הדפסי הפרחים על השיפון או הבדים החצי שקופים האחרים אפשר להתאהב בחוסר המאמץ הנגלה לעין. אבל לפעמים ניכר גם חוסר הניסיון של השתיים או העובדה שסגנון ואהבה לבגדים אינם מספיקים כדי לבדל אותן ממותגים וממעצבים אחרים.

מצד אחד, הבגדים מיוצרים בסדרות קטנות וכולם מיוצרים בישראל - וזו נקודת חוזק שאי אפשר להתעלם ממנה. מצד שני, שמלות השיפון המתנפנפות, שמלות הקולר או אפילו החולצות בגזרת קרופ מוצעות באינספור מקומות אחרים בסביבה, ולכן מוטב שהשתיים יחשבו איך אפשר להפוך את "פארלה וו" מאסופה חמודה ולא מתחכמת למותג ייחודי באמת, שמציע בגדים שלא נמצאים בשום מקום אחר. רק אז יחרוג המותג מהדיבורים היפים ויהפוך למשמעותי.

מחירים: 2,500-400 שקל. את הפריטים אפשר להשיג בסטודיו בתיאום מראש. טלפון: 050-4095010

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ