הילה אוחיון

בוטיק לה בוטגה ברשפון החל את דרכו לפני שנה וחצי כאאוטלט לקולקציות פרימיום מהשנתיים האחרונות של מותגים יוקרתיים. לאחר שנה וחצי של בחינת השוק והדרישה, החליטו בעלות המותג, כרמית ברדוגו מימון ושלי אלימלך ביטון, כי הגיע הזמן להסיר את כפפות האאוטלט ולהפוך לבוטיק המציע קולקציות חדשות בלבד של אותם מותגים, ולהוסיף לבוטיק גם כמה חדשים מהאהובים עליהן.

כך, לצד קולקציות החורף החדשות של פראדה, מיו מיו, סן לורן, ז׳יוונשי ואחרים, ניתן למצוא מותגים כמו IRO, BA&SH

ז'קט דל ניל בארט, 6800 שקל

ואחרים, ולאחרונה החלו לייבא את הקולקציה של ניל בארט.

מעיל של ניל בארט, 10,000 שקל

בארט היה מעצב הקו לגברים של פראדה וגוצ׳י, עד שהחל לעצב בעצמו את קו הנשים הנושא את שמו. הוא מעצב בדרך קבע קולקציות בשילובי שחור־לבן, ובוחר מדי עונה אלמנט אחד וצבע אחד נוסף, שיהוו את ההבלחה העונתית. כך, החורף בחר באלמנט מודפס של ברקים, ושילב צבע כתום עז בחלק מדגמיו.

תיק של מיו מיו, 4000 שקל

החצאיות, השמלות והחולצות מעוצבות בקווים גיאומטריים ישרים אך מפוסלים, כך שהניגוד בין סממנים נשיים לגבריים נשמר בכל דגם כמעט. על כל דגם כדאי להסתכל מלמעלה למטה, ולזהות את האלמנטים: שמלה שחלקה העליון נראה כמו סריג גברי רחב כתפיים, מסתיימת באורך מיני עם קפלים רכים של בד, וחצאיות הבלון הישרות בגזרה גבוהה עשויות מבד חליפות צלילה שלא מאבד מצורתו, ומשווה להן מראה כמעט ספורטיבי.

שמלה של ניל בארט, 3700 שקל

כל הקולקציות החדשות יוצגו בחנות הפופ־אפ החדשה של המותג, שתיפתח ב-2 בנובמבר הקרוב בקניון רמת אביב. וזו ההזדמנות לתת את הדעת גם לקו חדש הנקרא Mine, שאותו עיצבה שלי ביטון, מבעלות הבוטיק. לביטון עבר עשיר בתעשיית האופנה באיטליה, שם גרה שנים רבות. סגנונה האישי מורכב לרוב משמלות עדינות וקטנות, אך לעולם לא צמודות מדי או בצבעים בולטים מדי. היא אוהבת את בגדיה נוחים, עשויים מבדים טבעיים, אך הם תמיד נשיים ומחמיאים.

נעלי פלטפורמה של mm6 , 2650 שקלצילום: ללא קרדיט

עם פרוץ מבצע צוק איתן בקיץ האחרון, התחבטו ביטון וברדוגו בשאלה היכן לייצר את הקולקציה החדשה, ולבסוף החליטו לתמוך בייצור המקומי. הן מצאו מפעל קטן סמוך לאריאל וביטון ישבה שם ימים ארוכים עם היצרנים, כשהיא מקפידה על כל פרט ותפר בקולקציה, עד שהתרצתה.

טוניקה של באש, 1225 שקלצילום: ללא קרדיט

הקולקציה מורכבת בעיקר משמלות, ורובן עשויות 100% משי. קוויהן ישרים ורובן מגיעות עד מעל קו הברך. ביניהן גם כמה דגמים של שמלות ארוכות יותר, אשר תיפוריהן לאורך מחמיאים לקווי המתאר הנשיים מבלי להבליטם יתר על המידה.

חנות הפופ־אפ של לה בוטגה תהיה פתוחה מ–2 עד 30 בנובמבר בקומה השנייה של קניון רמת אביב, והחנות הקבועה נמצאת ברשפון, ברחוב הרותם 1.

טווח המחירים רחב: מ–200 שקל לצמיד ועד 10,000 שקל לז׳קט עור של ניל בארט.

תיק קלאץ' של פראדה, 3800 שקל

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ