קייט וינסלט נגד פולחן הרזון

לדברי השחקנית, היא לא מכניסה לביתה מגזינים עם תמונות של שחקניות ודוגמניות שדופות, מחשש שבתה בת השש תושפע מן הדימוי המעוות

אי-פי
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
אי-פי

בעיני הכוכבת ההוליוודית קייט וינסלט, האדרת הדוגמניות והשחקניות הרזות מאוד היא עניין "מטריד מאין כמוהו". לדבריה, היא מרחיקה מגזינים המציגים נשים כאלה מעיני בתה, בת שש.

"זה מטריד מאוד, כי ילדות בנות 11 ואפילו נשים בנות 19 ו-20 מתרשמות בקלות", אמרה וינסלט בתוכנית הטלוויזיה "Sunday AM" בבי-בי-סי. "הן מנסות לגלות מי הן, והן רוצות להיות נאהבות, ומה שמרגיז אותי הוא שיש דימוי של שלמות שהולך ונעשה יותר ויותר רזה, זה ממש מטריד אותי". על סלבריטאיות שדופות כגון קייט מוס, ניקול ריצ'י וויקטוריה בקהאם נמתחה ביקורת שהן משמשות מודל רע לחיקוי לצעירות; הן הואשמו שהן תורמות לעלייה בהפרעות האכילה. באירוע אופנה חשוב שהתקיים במדריד לפני כמה חודשים הוחרמו דוגמניות רזות מאוד. וינסלט, בת 31, מוטרדת מן הפופולריות של הנשים הרזות מאוד. היא אמרה שאינה מכניסה לביתה מגזינים המציגים דוגמניות שדופות, מחשש שבתה, מיה, תראה אותם. "זה רק עניין של זמן, בסוף זה יחדור למודעות שלה, וזה מפחיד אותי מאוד", אומרת וינסלט, הנשואה לבמאי סם מנדז. "אני מקווה שאוכל לשמש דוגמה בדרך כלשהי, בכך שאני יכולה לומר, 'אני בן אדם נורמלי ואני מצליחה יפה'. יש לי בעל נהדר וילדים ולא הייתי צריכה להפחית ממשקלי בשביל זה, והדברים האלה הם שצריכים להיות החשובים".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ