"החבובות - מבוקשות!" הוא אכזבה

גם כוכבים כמו טינה פיי וריקי ג'רווייס, ומעל כולם הבובות האהובות עצמן, לא מצילים את הסרט החדש בסדרה, "החבובות - מבוקשות!"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

"החבובות - מבוקשות!" הוא אכזבה. מה עוד אפשר לומר על סרט עם כוכבים קומיים ענקיים כטינה פיי וריקי ג'רווייס ומעל הכל החבובות עצמן, שלא מעלים ולו בדל של חיוך על הפנים?

טוב, זה סרט לילדים, יש שיאמרו, לא מיועד למבוגרים זעפניים. על כך נותר להשיב, ראשית, שהילדה שהסרט היה מיועד לה, בת 13 פחות שבועיים, נרדמה בכיסא לידי מרוב שעמום. שנית, חייכתי ואף צחקתי לא מעט בסרט הקודם "החבובות" – ברשימה מאז התרשמתי ש"מדובר בסרט מרומם נפש" והוספתי כי "מי שמכיר את פועלו של (ג'ים) הנסון יוצף בגעגועים, ומי שלא מכיר – מזומנת לו אהבה ממבט ראשון". ושלישית – אם לא היו רוצים כל כך לרצות את המבוגרים באולם, למה שילבו בסרט כוכבים כפיי וג'רווייס, כריסטוף וולץ, ריי ליוטה, יו בונוויל ("אחוזת דאונטון") ועוד שחקנים רבים שמוכרים בעיקר לקהל המבוגר; כך גם הציטוטים הרבים מסרטים אחרים, מ"חומות של תקווה", דרך "שורת המקהלה", "משימה בלתי אפשרית" ועד "שתיקת הכבשים" ו"הפנתר הוורוד" (בעזרתו האדיבה של טיי בורל מ"משפחה מודרנית" המגלם בסרט בלש צרפתי עם מכונית קטנטנה כמו פיטר סלרס ואחר כך סטיב מרטין כבלש קלוזו). לאלה נוספו קריצות על ביקורת שנכתבה על הסרט הקודם, בדבר הבעייתיות שבשילוב חבובה חדשה ושמה וולטר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ