בבית או בחוץ: שש המלצות לבילויים

ברי סחרוף במועדון הברקה בבאר שבע, ערב עיון בנושא צדק כלכלי באוניברסיטת תל אביב, תוכניות הסיום של "הקצה" באינטרנט ועוד

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

רוק ברי סחרוף - שלא מפסיק לבעוט רוקנרול כבר כשלושה עשורים, לבד או עם הרכבים - הוציא השנה אלבום שמיני. הערב ב-21:30 הוא יבצע שירים מתוכו במועדון ה"ברקה" בבאר שבע (שלושת בני עין חרוד 70).

ערב עיון צדק כלכלי הוא עניינו של אירוע שיהיה היום ויכלול שתי הרצאות: פרופ' מנחם מאוטנר ידבר על יחסו של הפילוסוף הפוליטי ג'ון רולס למושגים "התדיינות" ו"הצדקה" במדינה רב-תרבותית; ופרופ' רן שפיגלר ידון בגלגולו של רעיון השכר ההוגן בספרות הכלכלית. מנחה: דוד ברודט. 17:30, בניין בית הספר לכלכלה באוניברסיטת תל אביב (אולם עפר, חדר 010). הכניסה חופשית.

מחול להקתה של תמרה מיאלניק, "תיאטרון מחול ירושלים", תציין הערב 25 שנה להיווסדה. במרכז האירוע: בכורה ליצירה "Second Count" של ליאור לב, שחזר לישראל לאחר שנים רבות בחו"ל, כדי לשמש כמנהל האמנותי של ההרכב. כן יוצגו קטעים מתוך "גירוי" של ויטלי נוביצקי ומיצירות נוספות של לב. 20:30, מרכז ז'ראר בכר בירושלים.

ברי סחרוף. רוקנרול בבאר שבעצילום: אנה קפלן / ג'יני

נשארים בבית

אינטרנט "הקצה", תוכנית הרדיו של אייל פרידמן (קוואמי) ונדב רביד בגלגל"צ, הגיעה לסופה המצער בשבוע שעבר. אבל תוכניות הסיום שהשניים הותירו מאחוריהם יישארו לעד באינטרנט. שעות מרגשות של מוסיקה אלטרנטיבית בועטת להאזנה, להורדה ולדיון באתר של "הקצה": kzradio.net

קוואמיצילום: דודו בכר

ספר ברומן הביכורים של גבי זיו, "מ. וילדת הירח" (הוצאת גוונים), מ' הבודד מתוודע אל מאיה - ילדת ירח הלומה המאושפזת במוסד. נפשותיהם של השניים נקשרות, אלא שהגורל מפריד ביניהם.

פילוסופיה "לקראת מוסר של דו-משמעות" - ספרה של סימון דה בובואר, שראה אור ב-1947 - מתפרסם עתה בתרגום עברי (מצרפתית: קרן שמש, הוצאת רסלינג). בספר מנסה הפילוסופית הצרפתייה להצדיק תפישת מוסר אקזיסטנציאליסטית, המבוססת על הקיום האנושי הסובייקטיבי והקונטינגנטי, ולא על עקרונות אוניברסליים מהותניים. למהדורה העברית של הספר צורפה הקדמה מאת ד"ר דינה חרובי.

השתתפו בהכנת המדור: נגה גילעם, איתמר זהר, נועה שושני, חגי חיטרון, אלי ערמון אזולאי, דפנה ארד, אבנר שפירא, מיה סלע, אלעד סמורזיק

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ