לוגו הארץ
הארץ

מופע אלון לוטרינגר, שהקליט בגיל 16 דואט עם מתי כספי ("ילד אסור, ילד מותר") והפיק את האלבום של אבי בללי ויהודית רביץ, הוציא לאחרונה את אלבום הסולו "ביער של טורקיז אפור". הערב תתקיים השקה שלו בתיאטרון תמונע בתל אביב בהשתתפות דאנה איבגי. 22:30, שונצינו 8.

כנס תהליכי שינוי במעמדן של נשים מוסלמיות, בישראל בפרט ובמזרח התיכון בכלל, יהיו נושא הדיון בערב לרגל פרסום הספר "לנוכח בית הדין השרעי" בעריכת ליאת קוזמא (הוצאת רסלינג). בין המשתתפים: פרופ' חנה הרצוג, ד"ר ליילה עבד רבו, עו"ד נסרין אעלימי קבהה וד"ר מוסא אבו רמדאן. 18:00, מכון ון ליר, רח' ז'בוטינסקי 43, ירושלים.

תיאטרון "עכשיו ולעולם לא", מופע תיאטרון של "הזירה הבינתחומית" המשלב אמנות, מוסיקה ומחול, יעלה הערב ב-20:30 במרכז ז'ראר בכר בירושלים (בצלאל 11). במופע, שיצרה נאוה פרנקל, מושם דגש על החוויות שחווים בדרך ולא על הזמן שחולף. משתתפים: ענבל יעקבי, יוני סילבר וטליה קינן.

אלון לוטרינגר. מחוץ ליער

נשארים בבית

אלבום 40 שנה אחרי האלבום "Thick As a Brick" של להקת הרוק המתקדם "ג'טרו טאל", מוציא סולנה, איאן אנדרסון, את האלבום "2 Thick As a Brick". הרוק סביב, מתקדם או לא, עבר שינויים רבים מאז, אלא שהוא לא אומר נואש. אפשר להקשיב לו ולחליל הסוחף שלו באתר www.spinner.com.

ספר ב"מיטה" (הוצאת כנרת זמורה ביתן, תרגום: כפיר לוי) מגולל הסופר הבריטי דייוויד וייטהאוס את סיפורו של מאל, ילד שמחליט ערב אחד להיכנס למיטה ולא לצאת ממנה לעולם. הספר כתוב מנקודת מבטו של אחיו הצעיר.

איאן אנדרסון. חליל סוחף

אינטרנט עד עכשיו היה אפשר להתעדכן בשעה, לצלם תמונות, להאזין למוסיקה, להתכתב ולשוחח עם חברים באמצעות הסמארטפון. כעת הוא מחליף גם את הדף הלבן. משחק "ארץ עיר" אלקטרוני עולה דולר באפסטור ומאפשר לשחק זה מול זה ולשייף את הכישורים. כתובת: http://tinyurl.com/7ds6nhc

השתתפו בהכנת המדור: נגה גילעם, איתמר זהר, נועה שושני, חגי חיטרון, גליה יהב, דפנה ארד, צפי סער, קרין לויט, עידו בלאס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ