בר רפאלי היא הישראלית היחידה שמוזמנת לחתונה של קים קרדישאן וקניה וסט

בסוף השבוע נשלחו ההזמנות - מאה בלבד - ועמן ספרון הוראות של 15 עמודים

הילה אוחיון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הילה אוחיון

בסוף השבוע האחרון נשלחו ההזמנות לחתונה של קים קרדשיאן וקניה ווסט, שתתקיים בעוד שבועיים, ב-24 בחודש. רק מאה הזמנות נשלחו לאירוע המבוקש, והישראלית היחידה שזכתה להזמנה היא הדוגמנית בר רפאלי, שהכירה את השניים במהלך תצוגה בשבוע האופנה המציג הוט קוטור בפריז, ביולי 2012, ומאז התחברה עם קרדשיאן.

ההזמנות, שהודפסו כמעט בפשטות על נייר אפור באותיות מזהב, לא מספרות הרבה, וזאת כדי שלא לכוון את צלמי הפפראצי שבוודאי מתכוננים לעוט על האירוע. כל שנכתב הוא, שהאורחים המוזמנים יקבלו הוראות הגעה לאירוע עצמו רק כשינחתו בפריז, ושארוחת ערב מקדימה, שהיא בעצם חזרה גנרלית לחתונה, תתקיים בערב שלפני האירוע, כלומר ביום שישי 23 בחודש. למחרת יטוסו כולם לפירנצה שם תיערך החתונה, ולא כפי שפורסם קודם לכן שהיא תיערך בוורסאי, זאת כדי להטעות את הפפארצי.

קניה וסט וקים קרדשיאן

כמו כן צורף לכל הזמנה ספרון של 15 עמודים ובו הוראות בנוגע למותר ולאסור לעשות בחתונה עצמה. ההוראות מתמקדות בעיקר בענייני תמונות ושיתופן ברשתות החברתיות למיניהן. ככל הנראה, ניתן לסמוך על קים קרדשיאן שתשתף בעצמה תמונות מאירועי החתונה שלה, כפי שעשתה ללא הרף בסוף השבוע האחרון, שבו התקיימה מסיבת הרווקות שלה, המתועדת היטב ברשת האינסטגרם ובטוויטר. קוד הלבוש מתמקד בעיקר בגברים ומחייב לבישת טוקסידו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ