למה בישראל 2017 עוד כותבים על זה סדרות ולהיטי פופ לנוער

קל לחשוב שהשאלה "מאיזו עדה אתה" היא לא רלוונטית לחיי הזוגיות בישראל, אבל הנה שהיא נוכחת בלהיטים כמו "מכתוב" ו"חצי רוסייה חצי מרוקאית" ובסדרה "נבסו". רק הדיבור על הנושא השתנה

דני בר-און
דני בר-און
דני בר-און
דני בר-און

"גברת פרידמן ולקאם דארלינג הנה הוא נכנס/ את ציפית לעורך דין/ והיא הביאה ערס". לא, זהו לא שיר משנות ה–70 ולא משנות ה–80. השיר "מכתוב" של הצמד איב אנד ליר, בני 20 ומשהו מאשקלון, עלה לרשת לפני כמה חודשים ומאז היו לו יותר מ–13 מיליון צפיות, בזכות העיסוק הלא מעודן שלו בסיטואציה, שנדמה שעברה מהעולם.

בסרטון נראים האחים איב וליר (צחי ואלירון בוזגלו), מטופחים, מסופרים ומטורזנים כהרגלם, מגיעים לסביון במרצדס עם גג פתוח. איב שר: "אני בחור פשוט מבית טוב — מרוקאי אסלי/ רוצה אותה כלה ולא לסטוץ — כי די נמאס לי", אבל אומרים לו "היא לא המכתוב שלך". את הסוף אתם יכולים לנחש. השיר הזה הוא עוד מופת של עידון לעומת הלהיט של פיינליסט "אקס פקטור", יוסי שטרית, "חצי רוסייה חצי מרוקאית": "חצי רוסייה חצי מרוקאית/ עצבנית אבל יודעת לאהוב/ האגו בבית/ כי אותה אני שומר קרוב קרוב/ כמה הילדה עושה לי טוב". גם השיר הזה בא לאוויר העולם בחודשים האחרונים, גם הוא מרקיע שחקים מבחינת צפיות ביוטיוב, כ–11 מיליון נכון לכתיבת שורות אלה. לשירים מצטרפת גם הסדרה "נבסו" בערוץ 2, שעוסקת בזוגיותם רבת התקריות של גבר ממוצא אתיופי עם שיער אפרו ואשה בלונדינית ותכולת עיניים ממוצא פולני. ואף מלה על "סברי מרנן".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ