היורשת של ג'יי קיי רולינג - סטודנטית בת 20

הוצאת הספרים בלומסברי, שהוציאה את ספרי "הארי פוטר" לאור, תוציא את ספרה של סמנתה שנון "עונת העצמות" ושני ספרי המשך

מיה סלע
מיה סלע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיה סלע
מיה סלע

סמנתה שנון, סטודנטית בת 20 מקולג' סנט אן באוקספורד הוחתמה על חוזה של שש ספרות על ידי הוצאת בלומסברי, ההוצאה שהביאה לעולם את סדרת הספרים של "הארי פוטר", שכתבה ג'יי-קיי רולינג. הוצאת בלומסברי בוודאי מקווה שספריה של שנון ישחזרו את ההצלחה של רולינג והיא ממצבת אותה כממשיכתה. סדרת ספרי הארי פוטר נמכרו ביותר מ-400 מיליון עותקים ברחבי העולם.

בלומסברי החתימו את שנון על חוזה להוצאת ספרה "עונת העצמות", ושני ספרי המשך. אבל שנון מתכננת רחוק יותר, וכמו רולינג לפניה, סדרת הספרים שלה צפויה להתפרס על פני שבעה כרכים. הדמות הראשית ברומן ההרפתקאות העתידני שכתבה היא פייג', שרואה את הנולד ובורח מחיים של פשע בעולם התחתון. הרומן מתרחש בשנת 2059, ומושפע מספרים של מרגרט אטווד ואנתוני בורג'ס בהם כתבו השניים על משטרים דכאניים. את הרומן הראשון שלה, "אורורה", כתבה שנון כבר בגיל 15, ולדבריה כתבה בחדרה במשך יותר מ-15 שעות ביום. אחרי שסיימה לכתוב, שלחה אותו לעשרה סוכנים אבל נדחתה על ידם. שנון היתה נחושה לנסות שוב, ולפני שנה החלה לכתוב את "עונת העצמות".

בראיונות לתקשורת הבריטית אמרה כי הספר לעולם לא היה נכתב לו הדבר היה תלוי באמה, שהיתה מוטרדת מכך שבתה אף פעם לא יוצאת מהבית. העורכת הראשית של הוצאת בלומסברי אמרה שהחליטה להוציא את כתב היד של שנון כמעט מיד לאחר שסיימה לקרוא אותו. הרומן צפוי להתפרסם בספטמבר 2013, מעט אחרי שתסיים שנון את לימודיה. "נדהמתי לחלוטין, הייתי המומה", סיפרה הסופרת הצעירה על הרגע בו שמעה על ההצעה של הוצאת בלומסברי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ