מרגרט אטווד תחלוק סיפורים ללא תשלום באתר ברשת

הסופרת הודיעה על הצטרפותה לאתר "Wattpad", המכיל יותר מ‑5 מיליון סיפורים ומאפשר למשתמשים לחלוק טקסטים ולקבל משוב משאר הגולשים

מיה סלע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיה סלע

הסופרת מרגרט אטווד הודיעה על הצטרפותה לאתר "Wattpad", בו מפרסמים גולשים סיפורים שכתבו. אטווד הצטרפה לאתר על מנת לחלוק את סיפוריה עם תשעה מיליון משתמשים אחרים, ובפרופיל שלה תיארה את עצמה "סופרת מאז שנת 1956". מאז הצטרפותה פרסמה אטווד שני שירים חדשים, והיא מתכננת לפרסם סיפור בסתיו, וכן לשפוט בתחרות שירה שתיערך ביולי.

האתר, המכיל יותר מ‑5 מיליון סיפורים ב‑25 שפות, מאפשר למשתמשים לחלוק טקסטים שכתבו ולקבל משוב משאר הגולשים. מדי חודש נוספים אליו 500 אלף סיפורים חדשים בז'אנרים שונים. על אף שאטווד מפרסמת את תכניה באתר ללא תשלום, כמו שאר הגולשים, היא אינה חושבת שהמו"ל שלה צריך להיות מודאג.

"אני חושבת שהם צריכים להיות מוטרדים מהאינטרנט בכלל, והם אכן מודאגים, אבל אני לא רואה את זה כדבר שפוגע בהם, אני רואה את זה כעניין של עידוד קריאה וכתיבה", אמרה הסופרת ל"גרדיאן". לדבריה, ההתנסויות הדיגיטליות שלה הן חלק מניסיון לענות על שאלה המעסיקה אותה זה זמן רב: "כיצד יש לעודד השכלה בעולם הזה?". אטווד אמרה הוסיפה ואמרה כי היא סבורה שהשכלה "חיונית כדי שהדמוקרטיה שיש לנו תשרוד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ