הצלחה לחנות ספרים דיגיטלית שהשיקה הוצאת גרף

זהו ניסיון לפתוח ערוץ מכירה נוסף לזה של החנויות ורשתות הספרים. "צריך להרפות את לפיתת החנק של הרשתות הגדולות", אמר המו"ל רני גרף

מיה סלע
מיה סלע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיה סלע
מיה סלע

חנות ספרים חדשה של הוצאת הספרים גרף הושקה בשבוע שעבר באינטרנט, ולרגל האירוע הוצע מבצע: הספר "אות אתנה" של ריק ריירדן, מחבר סדרת "פרסי ג'קסון", נמכר בהנחה שבועיים לפני הגעתו לחנויות (ב 3 בדצמבר). עד כה נקנו במכירה המוקדמת 1,500 עותקים מהספר, ב-60 שקל לספר במקום 100 המחיר לחנויות.

זהו ניסיון לפתוח ערוץ מכירה נוסף לזה של החנויות ורשתות הספרים. "צריך להרפות את לפיתת החנק של הרשתות הגדולות", אמר המו"ל רני גרף, "ואני עושה את זה בשמחה. החנות הזאת היא תולדה של חשיבה על הדרך לעקוף את צומת ספרים וסטימצקי ובמידה מסוימת היא חייבת להן את קיומה". גרף הופתע מהמכירות: "זה קצב יוצא מן הכלל המלמד גם על רמת ההתעניינות הגבוהה של בני הנוער בכל ספר של ריק ריירדן. זרם ההזמנות עקבי ונמשך גם לאחר השבוע הראשון, שהיה כזכור בעייתי מבחינה ביטחונית".

באתר ניתן לרכוש גם גרסאות דיגיטליות של הספרים ב 44 שקלים. לדברי גרף, אף שבארץ המכירות הדיגיטליות של ספרים אינו רבות, "אנחנו מקווים להרגיל את הדור הצעיר לקריאה כזאת ובכך להוזיל את העלויות להם וגם לנו, כי הוצאות הדפוס הן גדולות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ