הוצאת חרגול חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם הוצאת מודן

חרגול עוזבת את השותפות שלה מאז 2006 עם הוצאת עם עובד. יהונתן נדב, המו"ל: "גורם שהביא אותנו להחלטה הוא מצבו של שוק הספרים בישראל"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

הוצאת חרגול חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם הוצאת מודן וספריה יראו אור מעתה תחת השם חרגול־מודן. חרגול עוזבת את השותפות שקיימה מאז שנת 2006 עם הוצאת עם עובד. הוצאת חרגול הוקמה בשנת 1998 על ידי דן דאור, יהונתן נדב וגבי סילון. בהוצאה רואים אור כ-14 ספרים בשנה, והיא נחשבת הוצאה קטנה אך איכותית.

בהוצאת חרגול רואים אור בעיקר ספרי פרוזה מקורית (בסדרת חרגול פלוס בעריכת אלי הירש) ומתורגמת, תרגומי קלסיקה וספרי עיון.

יהונתן נדב, מו"ל הוצאת חרגולצילום: תומר אפלבאום

בין סופרי המקור של ההוצאה: יאיר אסולין (פרס ספיר/ביכורים 2011), תמר גלבץ, אהרון מגד, מאיה ערד, אלונה פרנקל (פרס ספיר 2005), דן צלקה (פרס ספיר 2004), והמשוררים אהרון שבתאי, נעם פרתום ואלי הירש.

שני ספרים בהוצאת חרגול־מודן יראו אור כבר בתחילת החודש. "הדור השני: דברים שלא סיפרתי לאבא", רומן גרפי מאת מישל קישקה, והרומן "הזקן השתגע", ספרה הראשון של אביבית משמרי.

יהונתן נדב, מו"ל הוצאת חרגול, אמר: "הגורם שהביא אותנו להחלטה הוא במידה רבה מצבו של שוק הספרים בישראל. בנסיבות הקיימות יש בהתקשרות עם הוצאת מודן יתרון כלכלי משמעותי עבורנו. אני מבקש להדגיש שאנו עוזבים את עם עובד, שהיתה לנו במשך שש שנים בית שני, חם ותומך, בידידות רבה. אל השותפות עם מודן אנו הולכים בתקווה ובאופטימיות, ומאמינים שגם בה נמצא בית חם, יצירתי ומרתק".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ