שבוע הספר ייפתח ב-5 ביוני

ירידי שבוע הספר המרכזיים יתקיימו השנה רק בתל אביב, ירושלים, רמת־גן, כפר סבא וחולון - ובנוסף, יתקיימו אירועים מצומצמים יותר בעוד כ-40 יישובים

מיה סלע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיה סלע

שבוע הספר העברי ה-52 ייפתח השנה ב-5 ביוני ויימשך עד ה-15 ביוני. ירידי שבוע הספר המרכזיים יתקיימו השנה רק בחמש ערים - תל אביב, ירושלים, רמת־גן, כפר סבא וחולון - ובנוסף, יתקיימו אירועים מצומצמים יותר בעוד כ-40 יישובים ברחבי הארץ.

בין האירועים: בכיכר רבין בתל אביב, על במת הילדים, יקראו סופרי ילדים מספריהם לקהל המבקרים הצעיר, ובירושלים יוקדשו האירועים ליצירות של סופרים כלוין קיפניס, לאה גולדברג, מרים ילן שטקליס, חיים נחמן ביאליק ואחרים.

אמנון בן שמואל, מנכ"ל התאחדות הוצאות ספרים בישראל, אמר כי "בנוסף למגוון המבצעים, שבוע הספר העברי הוא חג כחגים אחרים בלוח העברי, אמנם לא דתי, אך חג לאוהבי הספר. היריד האהוב מתקיים זו השנה ה-52 ברציפות וליווה אותנו גם בשנים קשות מבחינה ביטחונית או כלכלית. לפני 20 שנה, כשהתחלתי להיות מעורב בהפקת האירוע, הסתובבתי עם שני בני לסיבוב רכישות בין דוכני הספרים. היום, אחרי 20 שנה, אני מסתובב עם ארבעת נכדי. אנו קוראים לקהל להגיע לירידים המציעים מגוון ספרותי, עושר תרבותי, הנאה ומסורת".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ