נפתרה תעלומת הפסבדונים של ג'יי-קיי רולינג

אחד השותפים במשרד עורכי הדין שהיה אמור להיות אמון על הסוד הוא שפיטפט. עורך הדין סיפר זאת לחברה של אשתו - וזו שלחה את הציוץ המסתורי לכתבת "סאנדי טיימס"

מיה סלע
מיה סלע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים12
מיה סלע
מיה סלע

אחת מהתעלומות שעלו השבוע בפרשת ג'יי-קיי רולינג והפסבדונים האבוד היא איך נחשף התעלול של רולינג על ידי "סאנדיי טיימס", ואם בכלל היה זה תרגיל יחסי ציבור.

כזכור, עיתונאית ה"סאנדיי טיימס" תהתה בטוויטר על זהותו של מחבר הרומן Cuckoo's Calling, שהוצג כרומן ביכורים של רוברט גלבריית אבל נראה לה מגובש מכדי להיות ספר ראשון. בתגובה לתהיות היא קיבלה ציוץ מסתורי שדיווח כי ג'יי-קיי רולינג כתבה את הספר.

היום הודה אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בלונדון כי אחד השותפים בו, עו"ד כריס גוסאג', פיטפט בשיחה פרטית עם חברה טובה של אשתו - כך על פי הבי-בי-סי. החברה הטובה לא יכלה לשמור את האינפורמציה לעצמה – והיא שצייצה תגובה לכתבת "סאנדיי טיימס".

ג'יי-קיי רולינגצילום: אי-פי

העיתונאית דיווחה על הציוץ המסתורי לריצ'רד ברק, עורך התרבות של "סאנדיי טיימס", וזה בתורו בדק את הנושא -  למשל בעזרת בלשן -  והגיע למסקנה שרולינג היא הסופרת האמיתית מאחורי הפסבדונים רוברט גלבריית.

משרד עורכי הדין, שאמור היה להיות אמון על הסוד, נקלע השבוע למבוכה גדולה לנוכח ההתרחשות. בהודעה שהוציאו נכתב כי הם מתנצלים מעומק לבם בפני רולינג על הדליפה. מהחברה הפטפטנית לא היה אפשר לקבל תגובה, היא גם מחקה בימים האחרונים את חשבונות הטוויטר והפייסבוק שלה.

רולינג מצדה אמרה שהיא כועסת מאוד על כך שהאמון שנתנה הופר. "לומר שאני מאוכזבת יהיה לשון המעטה", היא אמרה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ