מגזין חברתי חדש בשם "המקום הכי חם בגיהינום" עלה לרשת

המגזין, שיזמו העיתונאית עינת פישביין והבמאית אירית דולב, נכתב ברוח אקטיביסטית, עוסק בנושאים חברתיים וכלכליים וכולל גם טורים פוליטיים

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

מגזין אינטרנטי בעל אוריינטציה חברתית עלה היום (שני) לרשת. המגזין, שנקרא “המקום הכי חם בגיהינום”, או בקיצור “המקום”, הוא פרי יוזמה משותפת של העיתונאית עינת פישביין והבמאית אירית דולב.

בדברי ההסבר על אודות האתר מסבירה פישביין כי המקור לשמו הוא בציטוט מפי הסופר האיטלקי דנטה אליגיירי, אותו הזכיר בנאומו מרטין לותר קינג, בדברו נגד מלחמת וייטנאם: “המקום הכי חם בגיהינום שמור למי שבזמנים של משבר מוסרי שומרי על נייטרליות”. המגזין, לפיכך, מאופיין ברוח אקטיביסטית ויתמקד בסיפורים חברתיים, מאבקים ציבוריים ועוד.

עם העלייה לאוויר הופיעו באתר כתבת פרופיל על תפקידו של עופר שלח מסיעת “יש עתיד”, כתבה על משפחת לנגנה, שהתפצלה עקב “חזרתו מרצון” של אב המשפחה לדרום סודאן וכתבה על איגוד מקצועי שייסדו עובדי מחסני חשמל.

דף הבית של "המקום הכי חם בגיהינום"

לצד הכתבות התפרסמו טורים בנושאים חברתיים, כלכליים ופוליטים. בדברי ההסבר על אודות האתר סיפרה עוד פישביין כי תקציבו מוגבל ומבוסס על מימון עצמי, מתוך כוונה לגייס כספים ולגבש מודל עסקי בהמשך.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ