מהי סצינת הסקס הספרותית הגרועה ביותר של השנה

תיאור של מין בשלישייה תחת איום פצצה גרעינית, בספר "The City of Devi", זיכה את מחברו, מניל סורי, בפרס מטעם המגזין "Literary Review"

דפנה ארד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דפנה ארד

תיאור של מין בשלישיה תחת איום של פצצה גרעינית זיכה את מחברו בפרס מטעם המגזין "ליטררי רוויו" לסצינת הסקס הגרועה ביותר בספרות.

הפרס חולק בלונדון מול קהל נרגש של 400 אורחים, מידי ג'ואן קולינס (כוכבת "שושלת" לשעבר וסופרת מז'אנר הרומן הרומנטי), לסופר מניל סורי, שבספרו השלישי, "The City of Devi", נכתבה הסצינה. סורי מתגורר בארצות הברית, שם הוא משמש מרצה למתמטיקה באוניברסיטת מרילנד. הוא לא בא לטקס, אך נציג הוצאת הספרים שלו בלומסברי קיבל את הפרס בשמו והציע לקוראים להיכנס אתו למיטה ולבדוק בעצמם אם הסקס כזה נורא.

עלילת ספרו של סורי מתרחשת בבומביי. במרכזה שלוש דמויות: שריתה, בעלה קרון, וג'ז, מוסלמי גיי צעיר. השופטים נדהמו מתיאור הסקס שמערב את שלושתם:

מניל סוריצילום: José Villarrubia

"סופרנובות בוודאי מתפוצצות באותו רגע, במקום כלשהו, בגלקסיה כלשהי. הבקתה נעלמת, ועמה הים והחולות - נשאר רק גופו של קארון, חבוק בשלי. אנו נעים במהירות כמו גיבורי על, חולפים על פני שמשות ומערכות סולריות, אנו צוללים דרך להקות של קווארקים וחלקיקים אטומיים. לכבוד הכוכב הרביעי, הפורץ דרך שלנו, סטטיסטיקאים בכל העולם חוגגים".

הפרס ניתן לראשונה ב-1993 כדי לציין את תיאורי הסקס הדוחים והעילגים ביותר בספרות העכשווית, וכדי ללעוג למנהג המגונה. בין הזוכים בעבר נמנים טום וולף, רייצ'ל ג'ונסון וסבסטיאן פוקס.

אילו סצינות הובסו בתחרות? קראו את תיאורי הסקס הגרועים פחות ב"גרדיאן"

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ